Виконком

Список членів виконавчого комітету Красносільської сільської ради Лиманського району Одеської області

Майдебура Микола Петрович,18.11.1951 р.н., місце роботи – сільський голова Красносільської сільської ради; (голова виконавчого комітету).

Архірій Марина Миколаївна, 23.12.1980 р.н., місце роботи – перший заступник сільського голови Красносільської сільської ради.

Гордузенко Надія Григорівна, 24.04.1959 р.н., місце роботи – секретар Красносільської сільської ради.

Курятенко Олександр Володимирович,15.05.1962 р.н., місце роботи - начальник відділу житлового комунального господарства, надзвичайних ситуацій та обороно-мобілізаційної роботи Красносільської сільської ради.

Дідик Михайлина Михайлівна, 23.07.1954 р.н., місце роботи - начальник відділу соціального захисту населення виконавчого органу Красносільської сільської ради.

Шостак Ніна Іванівна, 06.05.1951 р.н., місце роботи – завідувач архівом Красносільської сільської ради.

Дойков В’ячеслав  Миколайович, 15.09.1963 р.н.- приватний підприємець.

Качан Сергій Леонідович, 1.07.1966р.н.місце роботи – докер – механізатор порту «Южний»;

Сенишин Петро Євстахович, 23.05.1962 р.н., місце роботи –  директор Красносільського  дитячого  будинку- інтернату;

Дунаєвський Віктор Аркадійович, 04.07.1968 р.н., місце роботи - лісничий Красносільського лісництва;

Шевчук Ігор Олексійович, 12.07.1966р.н., місце роботи - ПАТ «Одесгаз», - майстер служби внутрішньо будинкових систем;

Попик Владислав Миколайович,15.04.1982 р.н.,  місце роботи - начальник відділу земельних ресурсів та комунальної власності виконавчого органу Красносільської сільської ради;

Габінська Тетяна Андріївна, 18.06.1970 р.н., місце роботи – начальник управління культури, молоді, спорту та туризму Красносільської сільської ради;

Сусленко Домнікія Василівна, 24.08.1961р.н., місце роботи – тимчасово виконуюча обов’язки старости с. Іванове ( колишнє с. Свердлове).

Секретар виконкому - Надія Григорівна Гордузенко.