Герб Красносільської ОТГ

Повернутись до розділу СИМВОЛИ КРАСНОСІЛЬСЬКОЇ ОТГ

ГЕРБ

Фото без описуГерб має форму заокругленого щита золотого кольору, скошеного

синьо-срібним хвилястим перев’язом вправо. Над щитом розташовано ординарну золоту сільську корону на ознаку належності до гербів сіл України. Щит облямований золотим еклектичним картушем на ознаку належності до гербів населених пунктів України (міст, селищ міського типу та сіл).

Головна почесна фігура – хвилястий перев’яз з трьох синіх та двох срібних нитяних хвилястих смуг символізує Куяльницький лиман.

Гербова фігура “Любич” – підкова з хрестом – згадка про козацькі

традиції, що нині жваво відроджуються. Український козацький хрест означає вірність ідеалу та товариству, сталість, а підкова – універсальна ознака втілення щастя.

Качка обрана як найхарактеристичнiший символ місцевості, бо такий біологічний вид зустрічається лише біля села Красносiлки. Водоплавні птахи в геральдиці зазвичай символізують спокій, мирне життя.