Насильству - ні!

З питань насильства в умовах війни можна звертатися у будь-який зручний спосіб

Міністерством культури та інформаційної політики у рамках співробітництва між Урядом України та ООН розроблено програму з питань надання послуг соціально-психологічної підтримки внутрішньо переміщеним особам, постраждалим від війни і насильства, зокрема сексуального, пов’язаного зі збройною агресією російської федерації на території України та можливості отримання безоплатної правової допомоги в умовах воєнного стану онлайн:

10:01 06.07.2022

Торгівля людьми

Торгівля людьми – здійснення з метою експлуатації вербування, перевезення, передачі, приховування чи отримання людей шляхом погрози силою або її застосування чи інших форм примусу, викрадення, шахрайства, обману, зловживання владою чи вразливістю стану або шляхом підкупу у вигляді платежів чи вигод для одержання згоди особи, яка контролює іншу особу. Таке визначення торгівлі людьми дає «Протокол з попередження торгівлі людьми, особливо жінками і дітьми», який доповнює Конвенцію ООН про боротьбу з транснаціональною організованою злочинністю.

14:50 15.02.2022

Дослідження підтверджують, що перші роки життя дитини є визначальними для її подальшого росту та розвитку і впливають на її майбутнє. При цьому кожна дитина пізнає світ у своєму темпі і потребує різного обсягу зусиль з боку дорослих, особливо, якщо мова йде про дітей із порушеннями розвитку. Важливо інвестувати у розвиток таких дітей у ранньому віці, адже це допомагає уникнути більш серйозних проблем у майбутньому.  Реалізувати право дитини на найкращий старт у житті допомагає раннє виявлення та раннє втручання.

16:38 14.02.2022