Містобудівний моніторинг

Про проведення громадських обговорень проєкту аналітичного звіту містобудівного моніторингу містобудівної документації на місцевому рівні

Інформуємо, що    на  офіційному вебсайті Красносільської сільської ради Одеського району Одеської області, розділ «відділ містобудування та архітектури»  розміщено ПРОЄКТ Аналітичного звіту за результатами містобудівного моніторингу містобудівної документації території Красносільської сільської ради Одеського району Одеської області  за 2022 рік.

14:43 25.01.2024

Про проведення містобудівного моніторингу містобудівної документації населених пунктів Красносільської сільської ради Одеського району Одеської області за 2022 рік

Відповідно до статті 23 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та Порядку проведення містобудівного моніторингу, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 01 вересня 2011 року №170 (у редакції наказу Міністерства розвитку громад та територій України від 14 грудня 2021 року №333)», відділ містобудування та архітектури виконавчого органу Красносільської сільської ради Одеського району Одеської області інформує про початок проведення містобудівного моніторингу містобудівної документації населених пунктів Красносільської сільської ради Одеського району Одеської області за 2022 рік та початок підготовки аналітичного звіту.

09:15 02.01.2024