Розроблення комплексного плану просторового планування території ОТГ

Повідомлення про початок процедури розроблення містобудівної документації і проведення громадських обговорень з формування завдання на проектування

Красносільська сільська рада інформує мешканців громади, що відповідно до Постанови КМУ «Про затвердження Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації» №926 від 01.09.2021р., рішення Красносільської сільської ради Одеського району Одеської області від 29 жовтня 2021 року №259-VIII «Про розроблення комплексного плану просторового розвитку території Красносільської сільської ради Одеського району Одеської області», від 22.12.2021 року №330-VIII «Про внесення змін до рішення  Красносільської сільської ради Одеського району Одеської області №259-VІІІ від 29 жовтня 2021 року «Про розроблення комплексного плану просторового розвитку території Красносільської сільської ради Одеського району Одеської області» розпочато підготовчу процедуру розроблення містобудівної документації і проведення громадських обговорень з формування завдання на розроблення комплексного плану.

17:01 30.12.2021