Громадське обговорення

Єдина екологічна платформа "ЕкоСистема" Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку від 27.06.2024 р. Реєстраційний номер справи в Єдиному реєстрі № 05-04-5482-24 1. Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту Детальний план території розміщення об'єктів промислового призначення орієнтовною площею 5,0 га на території Красносільської сільської ради Одеського району Одеської області (за межами населеного пункту)»

10:41 03.07.2024

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

16:55 26.06.2024

Довідка

У зв’язку із розробкою містобудівної документації – Детальний план території розміщення навчального центру з вогневої та тактичної підготовки на земельній ділянці площею 2,0 га на території Красносільської сільської ради Одеського району Одеської області (за межами населеного пункту с. Іванове), з метою складання звіту із стратегічної екологічної оцінки, керуючись приписами Законів України «Про стратегічну екологічну оцінку» та «Про регулювання містобудівної діяльності» на офіційному сайті замовника та у двох засобах масової інформації опубліковано Заяву про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки вказаної містобудівної документації.

10:20 16.04.2024