Красносільська об’єднана територіальна громада
Лиманський район, Одеська область

Новини

Проведено робочу нараду з підприємцями

Дата створення: 12:11 19.09.2019

За участю керівництва Красносільської об’єднаної територіальної громади – сільського голови Миколи Майдебури, першого заступника голови Марини Архірій та представників апарату сільської ради пройшла робоча зустріч з підприємцями, що долучились до проведення фестивалю «Чумацький Шлях» частина перша «Сіль».

Назустріч роботодавцям, які бажають працювати у правовому полі

Дата створення: 09:07 19.09.2019

       30 серпня 2019 року набрала чинності  постанова Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 р. № 823 «Деякі питання здійснення державного нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю», якою затверджено:

Зустріч з представниками ГО "Елеос"в Красносільській ОТГ

Дата створення: 12:52 18.09.2019

У Красносільській ОТГ пройшла робоча зустріч представників громадської організації (ГО) «Елеос» з керівництвом та причетними спеціалістами громади під назвою: «Паліативна допомога та догляд на Одещині». В ході зустрічі розглянуто поняття паліативної допомоги, напрямки її розвитку на Одещині, зокрема в нашій громаді. Голова Правління організації, кандидат психологічних наук Юрій Жогно представив увазі присутніх відеопрезентацію про діяльність ГО та більш детально зупинився на законодавчій базі, якою мають керуватись працівники соціальної сфери, працюючи над цим напрямком. «Паліативна допомога – це перш за все гуманне відношення до хворого. Це підхід, що дозволяє поліпшити якість життя пацієнтів, які зіткнулися з проблемами смертельного захворювання, шляхом полегшення страждань завдяки ранньому виявленню, ретельній оцінці й лікування болю та інших фізичних симптомів, а також наданню психосоціальної і духовної підтримки. До того ж така допомога дуже необхідна й родичам хворого», - зазначив Юрій Жогно. Додатково присутнім були запропоновані друковані роздаткові матеріали. «Це цікава і потрібна для нас інформація. Аби рухатись далі, ми маємо проаналізувати показники нашої громади і більш детально проаналізувати ситуацію, для цього в межах нашої компетенції буде створена робоча група. І в будь-якому разі ми готові працювати та відкриті до діалогу в заявленій темі», - підбила підсумки зустрічі перший заступник сільського голови Марина Архірій. P. S. Така ініціатива впроваджується ГО «Елеос» в рамках проекту «Протидія дискримінації важко хворих пацієнтів через посилення правоздатності та розвитку правових можливостей регіональних спільнот паліативних пацієнтів Одеської області» за підтримки МЗС Королівства Нідерландів.

Запрошення на «Етно-фестиваль «Чумацький шлях»

Дата створення: 12:58 05.09.2019

Красносільська об’єднана територіальна громада брала участь у конкурсі культурно-мистецьких проектів «Малі міста – великі враження», засновником та організатором якого є Міністерство культури України. Представлений громадою проект «Етно-фестиваль «Чумацький шлях» отримав перемогу та можливість реалізації в рамках даного конкурсу.

Акція з очищення берегів Куяльницького лиману

Дата створення: 18:15 28.08.2019

Шановні мешканці!

Відключення електроенергії

Дата створення: 16:39 28.08.2019

Шановні мешканці!

З Днем Державного Прапору та 28-ю річницею Незалежності України!

Дата створення: 07:11 22.08.2019

Шановна громадо!

Запрошуємо вас на урочистості з нагоди Дня Державного Прапора та 28-ї річниці Незалежності України

Дата створення: 22:01 21.08.2019

Шановні жителі Красносільської ОТГ та гості нашої громади! Запрошуємо вас на урочистості з нагоди Дня Державного Прапора  та 28-ї річниці Незалежності України

Відключення електроенергії

Дата створення: 16:19 16.08.2019

Шановні мешканці! За інформацією Лиманського РЕМ у зв’язку з проведенням планових ремонтних робіт 22 серпня 2019 року з 08:00 год. до 17:00 год. буде відключено від електропостачання  с. Красносілка, с. Корсунці, с. Кубанка та с. Новокубанка.

Шановні жителі громади та відвідувачі відділу “Центр надання адміністративних послуг”!

Дата створення: 13:05 16.08.2019

 Звертаємо Вашу увагу на те, що з технічних причин, прийом документів на оформлення паспортів громадянина України (ID-картка) та паспортів громадянина України для виїзду за кордон (закордонний паспорт) в період з 19.08.2019 по 23.08.2019 проводитись не буде.