A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Красносільська об’єднана територіальна громада
Одеський район, Одеська область

Новини

Дата: від до Скинути

Спартакіада серед школярів

Відповідно до календаря змагань спартакіади школярів Красносільської ОТГ 25 лютого пройшли найінтелектуальніші змагання серед команд закладів освіти з шахів та шашок. Переможці у змаганнях з шахів: 1 місце - команда Красносільського ліцею 2 місце- команда Павлинського НВК 3 місце - команда Корсунського НВК 4 місце - команда Іванівського НВК 5 місце - команда Кубанської ЗОШ Кращими гравцями визнано: Івахненко Андрія, Говтвань Максима, Шахбандарян Армена, Швам Єву. Переможці у змаганнях з шашок: 1 місце - команда Красносільського ліцею 2 місце- команда Павлинського НВК 3 місце - команда Корсунського НВК 4 місце - команда Іванівського НВК 5 місце - команда Кубанської ЗОШ Кращими гравцями визнано: Кліменко Михайла, Марченко Кирила, Репінського Кирила, Баклащук Анастасію.

15:18 26.02.2021

Від конкуренції - до спiвпрацi

‌     Президент України Володимир Зеленський поставив перед усіма гілками влади завдання: від конкуренції перейти до співпраці. Одещина першою  показала приклад таких дій.       ‌26 лютого на урочистому засіданні колегії обласної державної адміністрації, присвяченому 89-тиріччю  утворення Одеської області, було підписано тристоронній Меморандум про співпрацю між Всеукраїнською асоціацією органів місцевого самоврядування "Асоціація об'єднаних територіальних громад", Одеською обласною державною адміністрацією та Одеською обласною радою в особі, відповідно, О. Корінного, С. Гриневецького та В. Діденка.  ‌Олександр  Корінний подякував  керівництву області за бажання  співпрацювати з малими громадами. За ініціативи С. Гриневецького Регіональний тиждень  Асоціації відбудеться саме на базі Одеської обласної державної адміністрації та за підтримки SKL та інших міжнародних партнерів. Головоа регіональної організації асоціації,  Красносільський сільський голова Марина Архірій висловила слова вдячності керівництву області за підтримку громад та бажання до співпраці.

14:42 26.02.2021

На виконання Бюджетної програми КП КВК 1201060

     На виконання Бюджетної програми КП КВК 1201060 «Підвищеннякваліфікації фахівців АПК» Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України виділило кошти Державному професійно-технічному навчальному закладу „Одеський державний центр професійного навчання працівників переробної промисловості” на навчання з «Правил охорони праці у сільськогосподарському виробництві» (НПАОП 01.0-1.02-18) , «Охорона праці посадових осіб» ( НПАОП 0.00-4.12-05), « Правила безпечної експлуатації електроустановок споживачів» ( НПАОП 40.1-1.21-98), а також підготовку спеціалістів : «Оператор котельні», «Водій навантажувач», «Машиніст - тракторист», «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування».Центр проводить семінари по всім з 08.02.2021року до 31.12.2021року.

11:00 26.02.2021

На галузь охорони здоров’я додатково виділено 4 млн грн

     25 лютого відбулася позачергова шоста сесія Красносільської сільської ради. На засіданні депутати перше у своїй роботі застосували електронну систему голосування. Було затверджено річні звіти про виконання бюджетів Красносільської сільської територіальної громади та Павлинської сільської ради за 2020 рік. Також депутати внесли зміни та доповнення до бюджету Красносільської сільської територіальної громади на 2021 рік. Так, передбачені кошти на перехідний період на заробітну плату працівників та закупівлю необхідного обладнання (ваги для дітей, стетоскоп, офтальмологічний діагностичний набір тощо) для новоствореного Центру надання первинної медико-санітарної допомоги Красносільської сільської ради – до підписання підприємством договору з Національною службою здоров’я України. Так як держава недофінансовує медичні програми, внесені зміни та додатково виділені кошти на міську цільову програму «Здоров’я» у частині забезпечення жителів громади необхідними лікарськими засобами, у тому числі, інсуліном, туберкуліном та ін. Загалом, на галузь охорони здоров’я у сільському бюджеті на поточний рік додатково передбачено близько 4 млн грн.     

10:19 26.02.2021

БЮЛЕТЕНЬ Красносільської сільської ради

     За минулу добу у Красносільській громаді не виявлено хворих на коронавірус. Позаминулої доби захворіло 4 людини. На сьогодні хворіє 15 осіб. Загалом, кількість інфікованих коронавірусом в громаді з початку пандемії становить 506 осіб, в Одеському районі 3574 осіб, в Україні більше 1,3 млн людей.

09:02 26.02.2021

Батькам пропонують долучитися до організації системи харчування

     Організація харчування учнів є важливою складовою навчально-виховного процесу. Сьогодні у Красносільській громаді за кошти місцевого бюджету харчуються учні 1-4 класів. Середня вартість обідів становить 33 грн на день. Красносільський сільський голова Марина Архірій поставила перед управлінням освіти завдання вивчити питання організації харчування учнів середньої і старшої ланки, які переважну більшість дня знаходяться у школі. Аби вивчити потужності їдалень та можливості приготування їжі на велику кількість дітей 24 лютого було організовано інспектування харчоблоків найбільших шкіл громади. Сільський голова М. Архірій разом з профільним заступником О. Степановою та фахівцями оглянули навчальні заклади, поспілкувалися з директорами та працівниками їдалень.      Так як не усі харчоблоки пристосовані до приготування обідів у великих об’ємах, вивчається питання так званого «модульного харчування». Воно передбачає доставку готових гарячих обідів спеціалізованим підприємством. За бажанням батьків у них можуть бути включені фрукти. Сьогодні такі практики застосовані у закладах освіти Усатівської і Нерубайської громад, а також у багатьох закладах освіти і медицини м. Одеси. Орієнтовна вартість такого харчування може становити до 35 грн за обід.      Процес організації харчування погоджуватиметься з батьками. Для цього буде створена робоча група. Хто з батьків бажає долучитися до неї, надсилайте, будь ласка, свої контактні дані на електронну адресу: svetlanaperfilyeva@gmail.com. При формуванні робочої групи з вами зв’яжеться відповідальний працівник. Нижче: фото навчальних закладів с. Іваново, Корсунці, Павлинки.

11:44 25.02.2021

Головне Управління Пенсійного Фонду України в Одеській області відновлює роботу по виїзним прийомам на території Красносільської ОТГ.

     Головне Управління Пенсійного Фонду України в Одеській області відновлює роботу по виїзним прийомам на території Красносільської ОТГ. Перший виїзний прийом буде проведено 04.03.2021 року з 9:00 до 14:00 в приміщені Красносільської сільської ради (перший поверх кабінет “Центр надання адміністративних послуг”)

09:03 25.02.2021

Старостам надали повноваження здійснювати нотаріальні дії

     23 лютого відбулося засідання виконавчого комітету Красносільської сільської ради. Присутні погодили річні звіти про виконання бюджетів Красносільської та Павлинської сільських рад за 2020 рік. Так, бюджет Красносільської сільської ради за минулий рік (без врахування трансфертів) виконано на 107,6 %. Найбільш питому вагу доходів становили: ПДФО, податок на майно, єдиний податок, акцизний податок.      Видатки розподілилися наступним чином: загальний фонд (заробітна плата, енергоносії, місцеві соціальні програми), спеціальний фонд (капітальні ремонти зовнішніх мереж освітлення, доріг, башти Рожновського у с. Іваново, придбання шкільного автобусу, сміттєвозу, встановлення системи відеоспостереження тощо).      З метою надання послуг жителям громади за місцем проживання виконавчий комітет уповноважив на виконання нотаріальних дій секретаря сільської ради Н.Г. Гордузенко в с. Ілічанка, Корсунці, Красносілка, Кубанка, Новокубанка та Переможне; старосту села Іванове Д. В. Сусленко в с. Іванове; старосту сіл Павлинка, Лізинка, Нові Шомполи, Шаманівка, Созонівка, Василівка та Букачі О. І. Козакову у даних селах. У подальшому, після проходження навчання, інші старости також долучаться до відповідної ініціативи. Жителі громади зможуть звернутися щодо засвідчення заповіту, отримання дублікатів документів, які були посвідчені даними особами; засвідчення копій документів та справжність підпису.

12:20 24.02.2021

У Красносільській громаді планують затвердити Програму з благоустрою

     Красносільська громада – одна з перших, яка була створена на Одещині. Весь цей час вона активно розвивалася, у минулому році до нас приєднали ще 7 сіл колишньої Павлинської сільської ради.Тож сьогодні перед нами стоїть багато викликів – як розвивати громаду і зробити її комфортнішою для проживання.      За дорученням сільського голови Марини Архірій профільними спеціалістами сільської ради були зібрані звернення громадян, депутатські запити, які стосуються благоустрою населених пунктів Красносільської сільської ради. Усі пропозиції і побажання увійшли до проєкту Програми благоустрою на 2021-2025 роки, яка передбачає реалізацію комплексу заходів щодо утримання в належному стані об’єктів вуличного освітлення, дорожньої інфраструктури, очищення та озеленення територій, створення оптимальних умов праці, побуту та відпочинку населення.      Програма розроблена на 5 років і буде фінансуватись поступово, враховуючи реальну ситуацію та з визначенням першочергових заходів. З проєктом документу ви можете ознайомитися за посиланням https://krasnosilska-gromada.gov.ua/news/1614147375/ Остаточне рішення з урахуванням пропозицій жителів громади буде прийнято на сесії Красносільської сільської ради.

08:45 24.02.2021

Шановні жителі громади!

Я як новообраний сільський голова бачу роботу своєї команди максимально відкритою і прозорою. Тому і на офіційному сайті громади, і на сторінці у фейсбук ми намагаємося інформувати вас про основні кроки місцевої влади.Наступне наше завдання – зробити доступними і максимально відкритими заклади освіти. Ми плануємо обговорювати з батьками нові ідеї щодо покращення освітньо-виховного процесу, проєкти і рішення, які плануємо приймати.На часі – обговорення орієнтовного маршруту доставки дітей до Красносільської школи шкільним автобусом. Його за моїм дорученням розробило управління освіти. Перед прийняттям остаточного рішення хочемо почути вашу думку, отримати конструктивні пропозиції по вдосконаленню розробленого маршруту. При наданні пропозицій прошу вас враховувати той фактор, що автобус не може зупинятися на кожній вулиці, часовий проміжок доставки дітей до школи повинен бути зведений до мінімуму.Адже наше з вами завдання: зробити навчально-освітній процес дітей громади комфортним і доступним. P.S. Чекаю ваших коментарів, шановні батьки, на моїй сторінці у фейсбук. Ваша думка важлива для нас.

11:25 23.02.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь