Ультратрейл «Куяльник»

Дата створення: 17:33 12.06.2019

8 червня  Куяльницький лиман зібрав відчайдушних бігунів з різних куточків  України та інших країн світу. На старт ультратрейлу «Куяльник» на двох дистанціях 42 милі (67 км) та 21 миля (33 км) вийшло 100 спортсменів. Другий рік поспіль цей захід проходить за організаційної підтримки Красносільської сільської ради.  Крім того Красносільські легкоатлети  гідно представляють нашу громаду на цих надскладних змаганнях. Цього року одразу шестеро наших земляків взяли  участь у забігу. Дубовенко Валерій, Тимчак Андрій, Черненко Олександр, Дробот Анатолій, Гейченко Сергій долали 21 милю (33 км), Володимир Шеремета вкотре подолав  42 милі ( 67 км)!!! Треба відзначити, що цього року ультрамарафон проходив за дуже складних погодних умов (спека вдень та злива ввечері), але це лише додало екстриму, якого так прагнуть всі учасники подібних забігів на витривалість. Вітаємо всіх учасників, які подолали  випробування ультратрейлу «Куяльник»,  ви всі – переможці!!!

Урочисте завершення військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура")

Дата створення: 16:09 10.06.2019

05 червня 2019 року в актовій залі Красносільської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося урочисте закриття І (територіального) етапу Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») та нагородження переможців і призерів. Юних джур зі святом привітали голова Красносільської ОТГ Майдебура М.П., помічник народного депутата України Пресмана О.С. – Кузькевич Нікіта та інші запрошені.          Відважні юнаки та дівчата з закладів освіти Красносільської громади протягом трьох днів навчалися військовій справі, з честю, наполегливістю і завзятістю пройшли всі труднощі і випробування на березі Куяльницького лиману, вони долали природні перешкоди, рятували «постраждалих», брали участь у змаганнях і конкурсах.

Візит-тренінг

Дата створення: 15:53 10.06.2019

6 та 7 червня  в рамках проекту Фази Впровадження напряму з покращення якості адміністративних послуг для населення Програми “U-LEAD  з Європою”  до Красносільської ОТГ приїздив тренер Ірина Синицька. Метою візиту було залучення громадськості до роз’яснення та проблем при надані адміністративних послуг. Тренер розповіла такі теми:

«Сінергія» зустрічає гостей

Дата створення: 08:40 08.06.2019

Фінальні змагання сільських спортивних ігор Одещини

Дата створення: 12:46 04.06.2019

24-26 травня у смт. Сергіївка Білгород-Дністровського району пройшли фінальні змагання сільських спортивних ігор Одещини серед збірних команд районів області. У змаганнях з 6-ти видів спорту: армспорту, гирьового спорту, дартсу, легкоатлетичного кросу, настільного тенісу та перетягуванні канату взяли участь майже 400 спортсменів з 19-ти районів області. Команда Красносільської громади з легкоатлетичного кросу (Зарубіна Лілія, Гайдаржі Віталія, Шугалтер Михайло, Гейченко Олександр)виступала у складі збірної Лиманського району. Красносільські легкоатлети Шугалтер Михайло, Гейченко Олександр та Гайдаржі Віталія перемогли в особистому заліку, Зарубіна Лілія посіла 4 місце – це дозволило нашій команді захистити свій титул та третій рік поспіль стати чемпіонами Одещини з легкоатлетичного кросу!!!

Літо. Спека. Пляж. Затока. Біг.

Дата створення: 12:05 04.06.2019

1 червня відбувся «Затокський пляжний марафон» (забіги по піску на 2 км і 6 км). Близько 150 спортсменів з різних міст України приїхали до Затоки позмагатись у новому для себе форматі та відпочити на морі. Красносільські бігуни не могли пропустити цей незвичайний захід. 6км по піску долали Судьїна Лариса Іллівна та Дубовенко Валерій, 2 км бігла Зарубіна Лілія. На дистанції 2 км впевнену перемогу серед  жінок здобула Зарубіна Лілія! Судьїна Лариса Іллівна була найкращою на 6 км серед  жінок у віковій групі 60+!!! Призовий фонд змагань, понад 40000грн., було забезпечено оргкомітетом  при підтримці Затокської селищної ради, партнерів та спонсорів.  Всі учасники на фініші одержали медалі та пляшку вина Болградського винзаводу. Переможці отримали грошові винагороди, подарунки від «Таврия В» та аквапарку «Затока». Після змагань наші спортсмени вдало відкрили пляжний сезон і засмаглі та задоволені повернулись додому. Вітаємо переможців, бажаємо міцного здоров`я  та нових перемог!!!

Візит-тренінг

Дата створення: 15:34 01.06.2019

27-28.05.2019 в рамках проекту Фази Впровадження напряму з покращення якості адміністративних послуг для населення Програми “U-LEAD  з Європою”  до Красносільської ОТГ приїздив тренер Ірина Бринза. Метою візиту було допомога працівникам ЦНАП в підвищені кваліфікації в діловій етиці та взаємодії  з відвідувачами. Тренер розкрила таку тему:

Навчальні семінари з актуальних питань депутатської діяльності в рамках проекту «Сильні ради – спроможні громади»

Дата створення: 10:54 30.05.2019

Протягом квітня-травня відбулися навчальні семінари з актуальних питань депутатської діяльності в рамках проекту «Сильні ради – спроможні громади», що реалізується Інститутом Політичої Освіти за підтримки ULEAD з Європою / ULEAD with Europe!

Свято єдності в Красносільській ОТГ

Дата створення: 20:15 26.05.2019

Останньої суботи травня жителі Красносільської об’єднаної територіальної громади відзначали День Європи в Україні. Традиційно, вже третій рік поспіль, свято відбулося в селі Іванове.