Новини

Семінар для батьків, психологів, педагогів та всіх, хто працює з дітьми в рамках раннього втручання

Семінар, в рамках якого буде розглянуто поняття моторного розвитку дитини та засоби альтернативної комунікації?? Однією з тренерок буде Людмила Грубнік, вчитель-реабілітолог Кабінету раннього втручання відділу у справах дітей та соціального захисту населення Красносільської ОТГ Захід буде корисний батькам, психологам, педагогам та всім, хто працює з дітьми в рамках раннього втручання. Захід пройде в м. Одеса, переходьте за посиланням для отримання більш детальної інформації

12:08 05.11.2019

Канікули - з користю

Наприкінці минулого тижня на базі Красносільської ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшов другий (територіальний) етап Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Метою Конкурсу є вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, стимулювання учнівської та студентської молоді до вивчення української мови і літератури. У конкурсі взяли участь учні 5-11 класів освітніх закладів Красносільської об’єднаної територіальної громади. Переможці будуть представляти нашу громаду на обласному етапі.

10:50 04.11.2019

Працівники соціальної сфери відзначають професійне свято

На початку листопада, а саме в першу неділю місяця, згідно з Указом Президента України від 13.04.1999 року № 374/99 в Україні відзначається День працівника соціальної сфери. Цьогоріч свято припадає на третє листопада. І з нагоди професійного свята ми трошки розповімо вам про те, як здійснюється соціальний захист населення Красносільської об’єднаної територіальної громади та про тих людей, хто опікується проблемами жителів та забезпечує їх потреби.

10:39 01.11.2019

Послуга Раннього Втручання в Красносільській ОТГ

Вже місяць на території Красносільської об’єднаної територіальної громади Лиманського району Одеської області надається послуга Раннього Втручання! Послуга направлена на сім’ї, які виховують дітей від 0 до 4-х років з особливими потребами або ризиком їх виникнення.

09:56 31.10.2019

Про необхідність реєстрації земельної ділянки, право на яку посвідчено документами старого зразка

До 1 січня 2013 року право власності на землю підтверджувалося державним актом на право власності на земельну ділянку, а право користування - державним актом на право постійного користування землею. При цьому в державних актах старого зразка кадастровий номер земельної ділянки не зазначався. Проте такі державні акти і сьогодні визнаються державою, а тому здійснювати їх обмін не потрібно.

13:50 30.10.2019

Шановні мешканці с. Красносілка!

Продовжуються роботи по установці (улаштуванню) водомірного вузла на водопроводі 1200 мм в с. Красносілка. Тимчасово 30 та 31 жовтня 2019 року буде відключення води з 10:00 до 15:00 години. Просимо вибачення за тимчасові незручності.

12:01 30.10.2019

У Корсунському НВК «ЗОШ І-ІІ ст. - ДНЗ» пройшов брейн-ринг

У Корсунському НВК «ЗОШ І-ІІ ст. - ДНЗ» Красносільської об'єднаної територіальної громади минулого тижня пройшов брейн-ринг для початкових класів та учнів середньої школи, який провела педагог-організатор Віталіна Омельченко. В ході гри учні перевіряли свої знання з правил дорожнього руху, зокрема правила безпеки руху велосипедистів, про правила пересування пішоходів і водіїв в умовах вулиці тощо. Серед учнів початкової школи перемогла команда «Сонечко», діти продемонстрували, що саме вони серед інших команд справжні знавці правил дорожнього руху. Серед учнів середньої школи перемогла команда з незвичайною назвою «Зефірки». Окрім знань правил дорожнього руху учні вчились висловлювати свою думку, розвивали пам'ять та логічне мислення.

15:33 29.10.2019

Заходи з нагоди визволення України від фашистських загарбників

Наприкінці жовтня в с. Красносілка пройшов урочистий мітинг з нагоди визволення України від фашистських загарбників, а також легкоатлетична естафета «Визволення». Урочистості пройшли за участі голови Красносільської громади Миколи Майдебури, працівників апарату сільської ради, освітян та працівників культури. До слова, естафета проходить вже 4-ий рік поспіль. В цьому році в змаганнях взяли участь 10 дитячих та 3 дорослі команди - в цілому 130 учасників. Серед дорослих перемогу з рекордом траси 5 хв. 21 с. здобула команда «Красносілка», збірна команда Красносільської об’єднаної територіальної громади, другою була команда військової частини А 3438, третє місце посіла команда Сьомого полку зв’язку. Серед школярів першою була збірна команда Корсунського НВК "ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ", друге та третє місце вибороли команди Красносільської ЗОШ І-ІІІ ст. - 9-А клас та 10 клас відповідно. Всі команди отримали від сільського голови Миколи Майдебури грамоти, а призери і переможці отримали кубки та м’ячі. Команда «Красносілка» подарувала виграні м’ячі вихованцям Красносільської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи з побажаннями майбутніх перемог!

12:52 29.10.2019

Наші - найкращі!

Цього разу у художній гімнастиці. Так, вихованці КПНЗ "КДЮСШ" Красносілької ОТГ стали переможцями у Міжнародному турнірі з художньої гімнастики "Мотиви". Турнір проходив у м. Одеса в період 26-27 жовтня 2019 року. Місце проведення: стадіон "ЦСК". А переможці визначились таким чином: Варварук Ганна - І місце Свищ Катерина - І місце Кіоса Дар'я - ІІ місце Комарцова Марія - ІІ місце Мітрофан Єлизавета - ІІІ місце

11:31 29.10.2019