A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Красносільська об’єднана територіальна громада
Лиманський район, Одеська область

Новини

"Водограй" завітав до санаторію "Куяльник"

3-го грудня вокальний жіночий ансамбль "Водограй" Іванівського сільського будинку культури відвідав з концертною програмою відпочиваючих в санаторії Куяльник, де зараз перебуває на лікуванні багато людей з обмеженими можливостями. Для них і була представлена святкова концертна програма, яка не залишили нікого байдужим.

12:46 05.12.2019

Газ помилок та недбальства не пробачає!

Питання безпечного використання газу в побуті завжди актуальне. Необережне поводження з вогнем та газом в побуті – небезпека для нас. Звертаємо увагу на те, що під час опалювального періоду в закладах соціально-культурної сфери, зокрема, освіти, медицини, культури, громадського харчування зростає ймовірність виникнення нещасних випадків, аварій, пожеж, у тому числі під час експлуатації котелень, газовикористовуючого обладнання та нагрівальних електричних приладів. Основними причинами настання таких ситуацій є: експлуатація приладів та обладнання з несправними засобами захисту і сигналізації; самовільне втручання в їх конструкцію; непроведення їм своєчасного технічного обслуговування з метою утримання в технічно справному стані; експлуатація машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки без проведення їм технічного огляду чи експертного обстеження; недотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та відповідних інструкцій під час експлуатації приладів і обладнання; допуск працівників до виконання робіт підвищеної небезпеки та експлуатації устаткування без проведення їм навчання з питань охорони праці, в тому числі без присвоєння відповідної групи з електробезпеки; порушення проектних рішень щодо експлуатації систем димовідведення та вентиляції приміщень. Імовірність настання ризиків негативних ситуацій посилюється практикою установки в приміщеннях громадських будівель герметичних пластикових вікон і дверей, що унеможливлює вільний доступ повітря в приміщення без встановлення додаткових вентиляційних систем. Особливу увагу необхідно звернути на експлуатацію теплових пунктів, в яких проведено реконструкцію з метою заміни газовикористовуючого обладнання на твердопаливні котли чи додаткового встановлення їх в тому ж приміщенні. З настанням холодів виникають нещасні випадки, пов’язані з використанням газу в побуті. 21 листопада 2018 року сталася аварія, пов’язана з використанням газу в побуті, у житловому будинку с. Лиманського Роздільнянського району Одеської області. В результаті постраждало 5 осіб, у тому числі 2 смертельно. 4 грудня 2018 року в результаті аварії у житловому будинку с. Великоплоського Великомихайлівського району Одеської області загинуло 2 особи. 6 грудня 2018 року 2 особи отримали опіки через аварію, пов’язану з використанням газу в побуті, яка сталася у с. Фонтанці Лиманського району Одеської області. 24 березня 2019 року в житловому будинку смт Любашівка Одеської області сталася аварія, пов’язана з використанням газу в побуті, через яку постраждала одна особа. Власником будинку не за призначенням використовувалась духова шафа газової плити: замість приготування їжі нею обігрівали приміщення.

15:27 04.12.2019

Діти Красносільської ОТГ їдуть на відпочинок

Як ми і обіцяли – звітуємо. Вчора ще 10 дітей Красносільської ОТГ вирушили до МДЦ «Артек». Розпочала свою роботу завершальна 13-та зміна оздоровлення дітей Красносільської об’єднаної територіальної громади цього року. Десятеро дітей віком від 7 до 17 років будуть знаходитись у Центрі 21 день.

10:18 04.12.2019

Пільговий кредит на придбання житла від громадян-учасників проведення антитерористичної операції та/або операції Об’єднаних сил, внутрішньо переміщених осіб

Відсьогодні, третього грудня, розпочинається прийом заяв про намір отримати пільговий кредит на придбання житла від громадян-учасників проведення антитерористичної операції та/або операції Об’єднаних сил, внутрішньо переміщених осіб.

16:39 03.12.2019

Акція «16 днів проти гендерного насильства» очима дошкільнят

Дошкільний навчальний заклад «Калинка» Красносільської ОТГ долучився до проведення акції «16 днів проти гендерного насильства», яка цього року проходить під гаслом «Розірви коло - зупини насильство» (прим. - відповідний відеоролик був розміщений раніше на нашій сторінці). Минулого тижня в вищезазначеному закладі пройшов ряд тематичних заходів, метою яких є – привернення уваги на проблеми подолання насильства в сім'ї, протидії жорстокого поводження з дітьми. Так, для батьків був оформлений інформаційний «16 днів без насильства» та безпосередньо проведені консультації для батьків. Проведено конкурс малюнків «Щастя в родині очима дитини», заняття, спрямовані на виховання у дітей почуття власної гідності, тренінг для вихователів «Виховання толерантності починається з вихователя» тощо. Завідувач закладу – Людмила Кобенячкіна.

13:13 03.12.2019

Закон про Єдину державну електронну систему у сфері будівництва набрав чинності

01 грудня 2019 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо удосконалення порядку надання адміністративних послуг у сфері будівництва та створення Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва (199-IX від 17.10.2019 року)». Окремі положення Закону, зокрема, щодо запровадження електронного кабінету набирають чинності не пізніше 01.01.2020 року, а Єдина електронна система у сфері будівництва буде впроваджена поетапно — з 01.12.2020 до 01.12.2022 року. Разом із цим, в ДАБІ повідомляють, що планують запустити Електронний кабінет забудовника вже в грудні 2019 року. Законом передбачено створення Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва, одними з компонентів якої стануть Реєстр будівельної діяльності та Електронний кабінет. Законом також: • посилено відповідальність суб'єктів надання адміністративних послуг; • обмежено деякі повноваження посадових осіб державного архітектурно-будівельного контролю (ДАБІ), зокрема щодо скасування будівельних паспортів та містобудівних умов та обмежень (МУО); • запроваджено подання документів в електронній формі для отримання всіх адміністративних та інших послуг у сфері будівництва, а також отримання таких послуг в електронній формі 24 години на добу 7 днів на тиждень; • запроваджено отримання результатів надання адміністративних послуг в електронній формі, отримання паперового примірника лише за бажанням; • запроваджено ідентифікатор об’єкта будівництва та завершеного будівництвом об’єкта, який буде незмінними протягом життєвого циклу об’єкта; • передбачено включення до електронної системи контрольних примірників будівельних норм, обов’язкових для виконання національних стандартів, інших нормативних документів технічного характеру, які є обов’язковими для виконання відповідно до закону; • запроваджено відкритий доступ до інформації, яка міститься в електронній системі (крім персональних даних), через портал електронної системи; • запроваджено єдиний порядок присвоєння та зміни адрес об’єктам нерухомого майна.

15:28 02.12.2019

Наші - найкращі!

У четвер, 28 листопада пройшов чемпіонат з легкої атлетики для учасників 2006-2007 року народження. Команда Красносільської КПНЗ "КДЮСШ" була представлена кращими спортсменами громади. У змаганнях брали участь учасники з різних міст Одещини та федерації легкої атлетики. В результаті запеклої боротьби учениця Іванівського НВК "ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ" Бабій Олена посіла І місце, подолавши дистанцію у 800 м першою. Тренер – Олег Харицький. P. S. Щиро вітаємо та бажаємо подальших перемог!

09:51 02.12.2019

Шановні жителі Красносільської об'єднаної територіальної громади!

Просимо вас долучитись до збору коштів та бути чуйними! Середа, 27 листопада для родини, що проживає в с. Красносілка (вул. Л. Українки), стала фатальним днем. Руйнівний вогонь понівечив їх житло – в результаті пожежі знищено дах житлового будинку на площі 60 кв. м. Зараз родині дуже потрібні кошти, аби якомога швидше відновити покрівлю – 75 тис. грн. Ще раз звертаємось до всіх небайдужих! Не залишайтесь осторонь чужої біди, просимо надати посильну допомогу та підтримати родину, яких спіткало таке лихо. Будь-які перераховані кошти будуть доречними! Номер картки Приватбанку, на яку можна перерахувати кошти – 5168 7427 1939 0894 Воронін Едуард Борисович, номер телефона отримувача +38 (099) 561 16 06. ДОПОМОЖЕМО РАЗОМ!

09:41 02.12.2019

Шановні працівники та ветерани органів прокуратури!

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята! Діяльність прокуратури відіграє важливу роль в утвердженні принципу верховенства права та розвитку України як демократичної правової держави та нашої громади зокрема. Від працівників прокуратури великою мірою залежить збереження громадянського миру та спокою, зміцнення законності та правопорядку, політичної стабільності, дотримання прав і свобод людини, надійний захист суспільства і громадян від злочинності та беззаконня. Глибоко вдячні вам за самовіддану працю, надійність, мужність та витримку! Впевнені, що ви й надалі будете гідно виконувати покладені на вас повноваження, сприяючи розвитку України як демократичної й правової держави. Від щирого серця бажаємо вам непохитності у служінні Закону та подальших професійних досягнень! Хай любов рідних зігріває ваші серця і налаштовує на нові перемоги! Міцного вам здоров’я, оптимізму та мирного неба!

11:38 01.12.2019

До відома жителів Красносільської об’єднаної територіальної громади!

З метою недопущення виникнення пожеж у лісових масивах просимо звернути увагу на наступну інформацію. В пожежонебезпечний період забороняється: - відвідування хвойних лісів, в тому числі об’єктів природно-заповідного фонду; - розведення багаття у лісах та лісопосадках; - заїзд транспортними засобами до лісових масивів; - влаштування смітників та спалювання відходів; - полювання в лісових масивах з використання вогнепальної зброї.

09:33 29.11.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь