Чергова перемога легкоатлетів!

Дата створення: 15:46 26.04.2019

25 квітня 2019 року на стадіоні смт. Доброслав відбулися обласні зональні змагання з легкоатлетичного чотириборства серед учнів 2006 р.н. Змагання проводилися серед закладів загальної середньої освіти Одеської області. Всього взяло участь 5 команд закладів освіти, які змагалися в таких видах програми: біг 60м., біг 500м.(дівчата), 600м.(хлопці), стрибок у довжину та метання м’яча.

«Старти надій»

Дата створення: 15:43 26.04.2019

22.4.2019 року на стадіоні смт. Доброслав відбулося урочисте відкриття обласних зональних змагань Всеукраїнських спортивних ігор серед учнів 7 класів закладів загальної середньої освіти «Старти надій – 2019». У змаганнях взяло участь 5 команд юних спортсменів з Одеської області.

Відкриття проекту «Надання соціальних послуг в громаді»

Дата створення: 19:19 25.04.2019

У рамках реалізації проекту «Надання соціальних послуг в громаді», який фінансується грантом Японського фонду соціального розвитку (JSDF) через Міжнародний банк реконструкції та розвитку, Українським фондом соціальних інвестицій 25 квітня 2019 року було проведено стартовий семінар за участю представників громад – реципієнтів Одеської області, представників облдержадміністрації, Світового банку, Міністерства соціальної політики України.

Всесвітній день охорони праці

Дата створення: 08:56 25.04.2019

Обмін досвідом в рамках програми «Маршрути успіхів»

Дата створення: 19:08 24.04.2019

24 квітня 2019 року представники Красносільської ОТГ у складі делегації Одеського регіонального відділення Асоціації міст України взяли участь у навчальному візиті до Маразліївської сільської об’єднаної територіальної громади Білгород-Дністровського району на тему: «Досвід роботи Маразліївської сільської ОТГ з надання послуг в умовах реформування у сфері освіти», який проводився в рамках програми «Маршрути успіхів» (проект «Пульс»). До складу делегації увійшли представники регіональних медіа та працівники різних установ і організацій чотирьох об’єднаних територіальних громад Одеської області – Красносільської, Затишанської, Біляївської та Лиманської. Серед запрошених були сільські голови, секретарі, фінансисти, начальники Управлінь освіти, директори шкіл. Нашу громаду представляли Гордузенко Н.Г., секретар Красносільської сільської ради та Марченко В.О., начальник Управління освіти виконавчого органу Красносільської сільської ради.

Тренінг/семінар з питань обліково-фінансової політики

Дата створення: 19:06 24.04.2019

24 квітня 2019 року Одеським Центром розвитку місцевого самоврядування було організовано тренінг/семінар для посадових осіб органів місцевого самоврядування «Сучасна обліково-фінансова політика бюджетних установ»,  який проводився за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України. У даному заході брали участь директор Одеського ВП ЦРМС Юлія Молодожен, радник з питань місцевих фінансів Одеського ВП ЦРМС Олеся Голинська та Шашерін Валерій, переможець 2-го Всеукраїнського конкурсу «Кращий бухгалтер України», який був запрошений організаторами у якості експерту. Нашу громаду представляли начальник фінансово-господарського управління Козланюк К.М., головний спеціаліст фінансово-господарського управління Узун В.Д. та головний бухгалтер відділу бухгалтерського обліку фінансово-господарського управління Лотоцька Л.І.

УВАГА! Тимчасове відключення електричної енергії

Дата створення: 16:49 22.04.2019

За інформацією Лиманського РЕМ, в зв’язку з проведенням ремонтних робіт,

Працювали із задоволенням і від душі

Дата створення: 16:57 19.04.2019

Працювали із задоволенням і від душі

Корисна поїздка

Дата створення: 15:58 19.04.2019

Корисна поїздка

УВАГА! Тимчасова відсутність подачі води

Дата створення: 15:34 18.04.2019

Шановні мешканці Красносільської ОТГ!