Наші гімнастки, як завжди, найкращі

З 29 лютого по 2 березня наші гімнастки під керівництвом Ксенії Мазур брали участь у масштабному турнірі "Кришталева» , де було понад 450 спортсменок. Красносільські гімнастки гідно представили нашу спортивну школу і взяли 5 золотих медалей, 2 срібні медалі та 3 бронзові медалі. Вітаємо наших дівчат та їх тренера! Так тримати!

19:01 05.03.2024

Соціальні робітники продовжують допомагати

Система соціального обслуговування самотніх людей похилого віку – одна з важливих, невід’ємних сторін соціального захисту населення з боку держави та органів місцевого самоврядування.

12:38 05.03.2024

Відбувся виїзний прийом громадян з особистих питань.

4 березня Красносільський сільський голова Марина Архірій провела прийом громадян з особистих питань. Жителі громади звернулися для вирішення питань реєстрації місця проживання, земельних та житлово-комунальних питань. Частково проблеми були вирішені на місці, з інших надані роз’яснення.

14:56 04.03.2024

Красносільський сільський голова Марина Архірій 4 березня провела щотижневу робочу нараду зі своїми заступниками та керівниками виконавчих органів ради. Обговорили нагальні питання, що стосуються життєдіяльності громади. Начальники відділів та управлінь доповіли про виконання поставлених завдань у напрямках забезпечення безперебійної роботи по усіх напрямках: від соціального захисту населення, освіти, медицини, культури до благоустрою та надання житлово-комунальних й інших послуг населенню.

14:50 04.03.2024

Почалась посівна

В Україні стартувала посівна ярих культур. Зокрема аграрії Одещини, у тому числі, і Красносільської громади розпочали посівну ярих та зернових. Посівна триватиме протягом березня-квітня.

12:48 04.03.2024

Відбувся товариський турнір Красносільської ТГ з волейболу серед дівчат

У спортивній залі Красносільського ліцею відбувся товариський турнір Красносільської ТГ з волейболу серед дівчат. У змаганнях взяли участь 3 команди: команда "Грифон", команда Красносільського ліцею та збірна команда Красносільської громади. На початку турніру всі присутні вшанували пам'ять загиблих від російської агресії. З вітальним словом до учасників змагань звернулась начальник Управління культури, молоді, спорту та туризму Ольга Юрченко, яка, до речі,  виступала за збірну команду Красносільської громади. Дівчата грали по колу - кожен з кожним.

07:51 02.03.2024

Відбувся ІІ етап Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України «Козацький гарт»

З метою формування здорового способу життя, підвищення соціальної активності і зміцнення здоров’я школярів, виховання учнівської молоді на кращих традиціях українського народу 29 лютого 2024 року на базі Красносільського ліцею відбувся ІІ етап Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України «Козацький гарт».

20:43 29.02.2024

Весняне прибирання продовжується.

Працівники культури с. Іванового із завзяттям взялися за облаштування квітників та інших зелених насаджень біля будівлі сільського клубу.

10:35 28.02.2024

Плідна співпраця з Приватбанком заради комфорту жителів громади

За ініціативи Красносільського сільського голови Марини Архірій представники «Приватбанку» протягом трьох тижнів проводили виїзні прийоми в населених пунктах громади. Всього було прийнято біля 60 осіб, при потребі працівники виїжджали до осіб похилого віку додому.

10:33 28.02.2024