Зустріч з представником Управління Верховного комісара ООН

Красносільську об'єднану територіальну громаду відвідав представник Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН) Пабло Матеу спільно з представниками Громадських організацій «10 квітня» та «Деполь України». Зустріч провела перша заступниця сільського голови Марина Архірій, в ході якої обговорено питання допомоги внутрішньо переміщених особам, особам без громадянства, зокрема представникам ромської національної меншини. Також обговорено питання подальшої співпраці.

12:12 19.11.2019

Наші - найкращі!

16 листопада, в рамках днів Польщі, в парку ім. Т.Г. Шевченка в м. Одеса пройшов «Забіг Незалежності». Серед учасників забігу були і вихованці КПНЗ "КДЮСШ" на чолі зі своїм тренером Олександром Черненком. А Вікторія Пютсеп здобула ІІ місце у категорії "Діти до 14 років". Всього ж у заході взяли участь понад 500 осіб. Забіг проходив в трьох категоріях: дорослі, діти і норвезька ходьба. Дистанція - 1918 метрів, оскільки саме в 1918 році Польща здобула незалежність.

16:24 18.11.2019

Проведено робочу зустріч

Наприкінці минулого тижня Красносільську ОТГ відвідав регіональний представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Одеській області, де пройшла робоча зустріч з першою заступницею сільського голови Мариною Архірій. В ході зустрічі обговорили питання щодо прав громадян на безпечне довкілля.

10:19 18.11.2019

Що робити працівникові, якщо роботодавець зволікає з офіційним оформленням трудового договору

Це дуже ризикована ситуація для найманого працівника. У разі неоформлення відносин з наймачем, він є незахищеним законом та може сподіватися лише на добросовісність та чесність такого роботодавця.

16:51 15.11.2019

Шановні жителі Красносільської ОТГ!

У зв'язку зі зниженням температури повітря, рятувальники звертають увагу громадян на дотримання правил пожежної безпеки під час обігрівання власних осель. Шановні громадяни! Дбайте про власну безпеку та безпеку ваших дітей!

13:05 14.11.2019

Красносільська ОТГ: день української писемності та мови

З нагоди Дня української писемності та мови, що відзначався в нашій країні минулого тижня, в освітніх закладах Красносільської об’єднаної територіальної громади пройшов ряд заходів. Зокрема, в Красносільській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося відкриття Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика. Під час відкриття вищевказаного конкурсу лунали пісні та вірші, присвячені українській мові. Було проведено Брейн-ринг серед учнів 5-11 класів на тему «Знавці української мови». Учні 5-11 класів взяли участь у І етапі конкурсу ім. П. Яцика. Даний конкурс спрямований на піднесення престижу української мови серед молоді, виховання поваги до культури і традицій українського народу.

11:57 13.11.2019

Свято осені

Кожне свято для дітей – справжнє море радості, гарних емоцій та величезного задоволення.

10:55 07.11.2019

Правила пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення

Наближається опалювальний сезон. Саме в цей період різко збільшується кількість пожеж, які виникають у житловому секторі. Однією з основних причин загорянь є порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення.           За статистикою, осінньо-зимовий період різко збільшує кількість пожеж - опалювальний сезон створює реальну пожежну небезпеку внаслідок використання різних опалювальних приладів.

16:47 05.11.2019