Шановні жителі Красносільської громади!

Шановні жителі Красносільської громади! 1 грудня у зв’язку з проведенням у приміщенні ЦНАПу «Ярмарку вакансій» прийом відвідувачів буде здійснюватися із 14 години. Дякуємо за розуміння.

17:24 29.11.2022

Шановні платники податків!

Державна податкова служба України повідомляє, що з метою удосконалення процесу розрахунків платників з бюджетами та фондами через єдиний рахунок, в ІКС «Електронний кабінет» реалізовано електронний сервіс щодо визначення платником спрямування на бюджетні/не бюджетні рахунки залишків коштів, сплачених на єдиний рахунок.

09:40 28.11.2022

ЯКЩО РОБОТОДАВЕЦЬ НЕ СПЛАЧУЄ СТРАХОВІ ВНЕСКИ

Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області нагадує, що відповідно до ст. 24 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" в страховий стаж для розрахунку пенсії зараховується період, впродовж якого особа підлягає обов'язковому пенсійному страхуванню і за який щомісячно сплачені страхові внески в сумі не менше мінімального страхового внеску.

15:53 25.11.2022

Важлива інформація

Шановні громадяни! Запис у Красносільський ЦНАП на виготовлення паспортів на листопад закритий.

14:10 31.10.2022

До уваги жителів громади!

У Красносільському ЦНАПі 3 (третього) ЛИСТОПАДА з 9 до 13 години фахівець Управління Пенсійного  фонду України в Комінтернівському районі Одеської області здійснюватиме виїзний прийом.

12:32 25.10.2022