До уваги мешканців Красносільської об’єднаної територіальної громади!

Повідомляємо, що у середу, 22 січня о 15.00 в приміщенні Красносільської сільської ради (с. Красносілка, вул. Набережна, 87 а, сесійна зала) відбудеться тренінг щодо особливостей створення спроможного ОСББ (об’єднання співвласників багатоквартирного будинку) та його ефективного управління.

15:43 16.01.2020

До уваги жителів Красносільської об’єднаної територіальної громади??

У понеділок, 20.01.2020 року з 8.00 до 14.00 години буде здійснено відключення електроенергії на всій території Красносільської ОТГ (села: Красносілка, Іванове, Кубанка, Новокубанка, Переможне, Ілічанка та Корсунці)!

10:46 16.01.2020

До уваги мешканців Красносільської об’єднаної територіальної громади!

Лиманською районною філією Одеського обласного центру зайнятості спільно з Доброславським бюро правової допомоги 21.01.2020 року з 9.00 до 12.00 буде проведено виїзний прийом у приміщенні ЦНАПу Красносільської ОТГ (с. Красносілка, вул. Набережна, 87а).

10:12 15.01.2020

Шановні жителі с. Красносілка!

У частині села здійснено відключення електроенергії. Цієї миті ремонтна бригада працює на підстанції в районі кінцевої зупинки маршруту № 59. Згодом повідомимо про час, коли планується відновити постачання електроенергії.

10:00 08.01.2020

Шановні жителі Красносільської об’єднаної територіальної громади!

Від усього серця вітаю вас із найбільш довгоочікуваними та світлими святами – Новим Роком та Різдвом Христовим! Ці свята ми завжди зустрічаємо зі сподіваннями на краще, адже піднімаємося ще на одну сходинку часу. У цьому, напевно, і є своєрідний сенс новорічних свят. Напередодні цих святкових днів ми прискіпливо оцінюємо, з точки зору реалізації запланованого, прожитий рік, і для кожного рівень його значимості – різний. Новий рік і Різдво Христове - традиційно родинні свята. Нехай вони стануть початком нового успішного року, який буде для нас щедрим на добрі справи та здобутки. Нехай в новому 2020 році об’єднаються всі добрі починання і звершення заради майбутнього нашої рідної незалежної Батьківщини – України! Щиро вітаю всіх з Новим роком та Різдвом Христовим, бажаю мирного неба, успіхів, реалізації задумів, гарного настрою, міцного здоров'я, щастя, благополуччя та віри у щасливе майбутнє!

10:36 31.12.2019

До уваги жителів Красносільської ОТГ!

З 01 січня 2020 року ЗМІНЮЮТЬСЯ платіжні реквізити для оплати адміністративних послуг. Це пов'язано з тим, що Міграційна служба переходить на використання міжнародних номерів банківських рахунків (IBAN).

19:00 29.12.2019

До уваги жителів!

У зв'язку з проривом водопровідної труби на розі вулиць Незалежності та Совхозної у с. Красносілка тимчасово буде відключено водопостачання на період аварійних ремонтних робіт. Планується відновити водопостачання протягом дня.

10:05 28.12.2019