Обережно ботулізм!

Шановні мешканці нашої громади, звертаємо Вашу увагу на інформацію надану Головним  управлінням Держпродспоживслужби  в Одеській області, стосовно захворювання на ботулізм.

14:32 18.03.2024

Важлива інформація!

21 березня в амбулаторії с. Красносілки буде проведено огляд населення виїзною мобільною бригадою ДУ "Інститут очних хвороб і тканинної терапії ім. В. П. Філатова НАМН України" з ціллю діагностики та профілактики очних хвороб. Прийом дітей та дорослих розпочнеться о 9 годині.

08:27 18.03.2024

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ЗВІТУВАННЯ СТАРОСТ СТАРОСТИНСЬКИХ ОКРУГІВ КРАСНОСІЛЬСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ НА ВІДКРИТИХ ЗУСТРІЧАХ ПЕРЕД ЖИТЕЛЯМИ ВІДПОВІДНОГО СТАРОСТИНСЬКОГО ОКРУГУ

З 21 по 29 березня 2024 року відбудуться відкриті зустрічі старост з жителями відповідних старостинських округів Красносільської сільської ради, на яких всі бажаючі зможуть поставити свої запитання, висловити зауваження чи внести пропозиції під час заслуховування звітів про проведену роботу у 2023 році.

16:12 15.03.2024

ХТО МАЄ ПРИБИРАТИ ТЕРИТОРІЮ БІЛЯ ПРИВАТНИХ БУДИНКІВ

Прибирання території є досить актуальним питанням для власників приватних будинків, особливо у весняно-літній період і восени. Чи повинні вони наводити лад ще й на території, яка знаходиться за межами їх земельної ділянки (прилегла територія), оскільки у власників приватних садиб територія, що межує з присадибною ділянкою є власність громади.

11:42 15.03.2024

До уваги громадян!

У зв’язку з тривалою повномасштабною агресією рф в Україні продовжено строк проведення загальної мобілізації. На території Одеського району наказом Одеського РТЦК та СП мобілізація триватиме 90 діб, з 14.02.2024 року

08:27 15.03.2024

Навчання за короткотривалою програмою «Соціально-психологічний супровід ветеранів війни та демобілізованих громадян».

Міжнародне агентство професійних кваліфікацій з метою розбудови в Україні системи соціального супроводу ветеранів та їх сімей в умовах воєнного і післявоєнного часу, сприяння кар’єрному зросту й можливості працевлаштування ветеранів та членів їх сімей у сфері соціальної роботи запрошує до співпраці у рамках проєкту з навчання за короткотривалою програмою «Соціально-психологічний супровід ветеранів війни та демобілізованих громадян».

10:43 13.03.2024

З 21 по 29 березня 2024 року відбудуться відкриті зустрічі з жителями відповідних старостинських округів Красносільської сільської ради, на яких всі бажаючі зможуть поставити свої запитання, висловити зауваження чи внести пропозиції під час заслуховування звітів старост про проведену роботу у 2023 році.

14:13 12.03.2024