ПОВІДОМЛЕННЯ

Красносільська сільська рада повідомляє про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку та проекту документа державного планування «Детальний план території щодо розміщення багатоквартирного житлового будинку на земельній ділянці з кадастровим номером 5122782600:04:001:0492 за адресою: Одеська обл., Лиманський р-н, с.Ілічанка, вул. вулиця Садова, 11-д» і початок процедури розгляду та врахування пропозицій  громадськості.

10:51 03.03.2021

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ФОРМУВАННЯ КОНКУРСНОЇ КОМІСІЇ З ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ НА ЗАЙНЯТТЯ ПОСАДИ КЕРІВНИКА-ДИРЕКТОРА КНП «ЦПМСД» КРАСНОСІЛЬСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

17:49 02.03.2021

На виконання Бюджетної програми КП КВК 1201060

На виконання Бюджетної програми КП КВК 1201060 «Підвищеннякваліфікації фахівців АПК» Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України виділило кошти Державному професійно-технічному навчальному закладу „Одеський державний центр професійного навчання працівників переробної промисловості” на навчання з «Правил охорони праці у сільськогосподарському виробництві» (НПАОП 01.0-1.02-18) , «Охорона праці посадових осіб» ( НПАОП 0.00-4.12-05), « Правила безпечної експлуатації електроустановок споживачів» ( НПАОП 40.1-1.21-98), а також підготовку спеціалістів : «Оператор котельні», «Водій навантажувач», «Машиніст - тракторист», «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування».Центр проводить семінари по всім з 08.02.2021року до 31.12.2021року.

15:48 26.02.2021

Прийом документів по оформленню паспортів громадянина України та для виїзду за кордон тимчасово не приймаються

У зв’язку з погіршенням погодних умов прийом документів з оформлення паспортів громадянина України та для виїзду за кордон тимчасово не приймаються 11 по 14 лютого включно.

14:13 11.02.2021

Завершення громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту Генерального плану с. Корсунці

Красносільська сільська рада Одеського району Одеської області повідомляє про завершення громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту Генерального плану с. Корсунці, поєднаного з планом зонування території с. Корсунці Красносільської сільської ради Лиманського району Одеської області. Пропозицій громадськості по проекту Генерального плану с. Корсунці, поєднаного з планом зонування території с. Корсунці Красносільської сільської ради Лиманського району Одеської області, до Красносільської сільської ради Одеського району Одеської області не надходило.Процедура громадського обговорення завершена.

16:48 15.01.2021

Завершення громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту Генерального плану с. Переможне

Красносільська сільська рада Одеського району Одеської області  повідомляє про завершення громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту  Генерального плану с. Переможне, поєднаного з планом зонування території с. Переможне Красносільської сільської ради Лиманського району Одеської області.

14:20 15.01.2021

Красносільська сільська рада прийняла до комунальної власності ряд об’єктів соціальної сфери

У перший робочий день нового року у Красносільській громаді відбулася четверта позачергова (перша у 2021 році) сесія сільської ради VIII скликання. Така опертивність у проведенні пленарного засідання пов'язана з тим, що в останні дні минулого року Березівська районна рада прийняла рішення про передачу об’єктів інфраструктури колишньої Павлинської сільської ради до Красносільської громади.      Тож переважна більшість питань стосувалася прийняття об’єктів до комунальної власності Красносільської ОТГ та зміни найменувань закладів освіти, культури і житлово-комунального господарства. Зокрема, до Красносільської громади прийнято: «Павлинський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа I-III ступенів – дитячий садок», Іванівську централізовану бібліотечну систему (Павлинська бібліотека-філія, Лізинська бібліотека-філія) та затверджено акти прийому-передачі даних об’єктів. Відповідно, рішенням сесії, згідно з чинним законодавством, затверджено нові найменування та внесено зміни до статутів усіх закладів освіти і культури.       Комунальному підприємству “Перспектива” у господарське відання передано 8 артезіанських свердловин. До комунальної власності територіальної громади Красносільської сільської ради прийнято нову будівлю амбулаторії загальної практики сімейної медицини, яка була збудована за рахунок співфінансування державного і сільського бюджетів. Також рішенням сесії внесено зміни до структури та штатного розпису апарату сільської ради, пов’язані з приєднанням закладів колишньої павлінської сільської ради до Красносільської громади.       Розглянувши заяву депутата Красносільської сільської ради Торчанської Олени Віталіївни про дострокове припинення нею депутатських повноважень, сесія після довгих дебатів та обговорення питання не прийняла відповідного рішення.

18:09 04.01.2021

Напередодні Нового року до вихованців Красносільського дитячого будинку-інтернату з подарунками завітали гості. Секретар Красносільської сільради Надія Гордузенко привітала присутніх з Новорічними і Різдвяними святами та передала від сільського голови Марини Архірій солодкі подарунки і побажання здоров'я, щастя, стабільності і веселих свят.

14:44 30.12.2020