Оголошення

«Єдина ветеранська лінія»: консультації ветеранам та ветеранам з нагальних питань

“Єдина ветеранська лінія” - це спеціальна телефонна лінія для надання консультацій та підтримки для ветеранів війни, членів їх сімей та родин загиблих Захисників і Захисниць України.

08:10 18.04.2024

Ветеранів, ветеранок та членів їхніх родин запрошують взяти участь у програмі з навчання та працевлаштування «Разом»

Оголошується прийом заявок на участь у програмі з навчання та працевлаштування «Разом» – унікальному проєкті для ветеранів, ветеранок та членів їхніх родин, який реалізує Національна енергетична компанія «Укренерго» спільно з Українським ветеранським фондом за підтримки Lobby X, Veteran Hub та The Israel Trauma Coalition (ITC).

18:16 16.04.2024

Красносільська сільська рада повідомляє про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку та проекту документа державного планування «Детальний план території розміщення навчального центру з вогневої та тактичної підготовки на земельній ділянці площею 2,0 га на території Красносільської сільської ради Одеського району Одеської області (за межами населеного пункту с. Іванове)» і початок процедури розгляду та врахування пропозицій  громадськості.

10:13 16.04.2024

Важлива інформація!

Управління освіти Красносільської сільської ради Одеського району Одеської області просить з’явитися фізичну особу–підприємця Кузьмінського Андрія Олексійовича,

10:10 16.04.2024

Шановні жителі Красносільської сільської територіальної громади!

В м. Одеса за адресою: проспект Добровольського, 159 в ветеринарній клінічній лікарні «АСЕЯ» ЗА ФІНАНСОВОЇ ПІДТРИМКИ БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ «STERILIZATION.UA» проходить БЕЗКОШТОВНА СТЕРИЛІЗАЦІЯ  ДОМАШНІХ ТВАРИН Увага! Якщо ВИ бажаєте додатково провести домашнім тваринам і вакцинацію від сказу, оплата за послугу складає - 45 гривень за кожну тварину. Проводиться запис на безкоштовну стерилізацію домашніх тварин. Деталі за номером: 096 634 53 82 Євгенія 067 726 11 98 Наталія

14:42 15.04.2024

Молодь Красносільської громади, ця можливість для вас!

Молодь Красносільської громади, ця можливість для вас!  Стартує набір у Школу Молодіжної ради в межах проєкту «Активна молодь — сильна громада», який реалізує ГО «Центр політичних студій» за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА».

10:20 04.04.2024

Фахівці відділу соціального захисту населення та служби у справах дітей пройшли навчання щодо протидії торгівлі людьми

У рамках співпраці Красносільської сільської ради з благодійним фондом «КАРІТАС Одеса УГКЦ» фахівці відділу соціального захисту населення та служби у справах дітей пройшли навчання щодо протидії торгівлі людьми. Ця тема залишається актуальною для України, особливо в умовах війни та міграційних процесів.

15:36 01.04.2024

Робота комісії з питань захисту прав дитини

26 березня у сесійній залі Красносільської сільської ради відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини. Члени комісії розглянули 5 питань, серед яких дозвіл на дарування квартири; зміна місця реєстрації дітей; надання дозволу на реєстрацію малолітньої дитини за місцем проживання матері тощо. Комісія встановила опіку над малолітніми дітьми із с. Красносілки, мати яких позбавлена батьківських прав, їхньою тіткою. Остаточні рішення з відповідних питань будуть прийняті на засіданні виконавчого комітету.

14:09 28.03.2024