Оголошення

Красносільська сільська рада Одеського району Одеської області замовила розроблення схеми дорожнього руху с. Іванове.

Для надання пропозицій громадськості щодо бажаних місць встановленяя дорожніх знаків можливо громадянам подавати пропозиції, які будуть передані розробнику.

08:24 20.10.2021

На виконання Концепції Державної цільової програми розвитку аграрного сектору економіки

24 вересня  поточного  року Департамент  аграрної політики,  продовольства  та земельних відносини облдержадміністраціі спільно з  Центром    професійних бухгалтерів,  на виконання   Концепції    Державної    цільової    програми   розвитку аграрного сектору економіки на період до 2021 року, затвердженої  розпорядженням Кабінету  Міністрів  Украіни  від 30.12.2015 №.1437-p,  проводить  навчальний  семінар для  керівників,   бухгалтерів,   економістів   i юристів   аграрного   сектору   на   тему: «Викуп  с.г.  ділянок,  новий  податок  на  1  га,  повернення  ПДВ  20%,  списання пального, Е-лікарняні, каса, бенефіціари».

14:27 14.09.2021

КРАСНОСІЛЬСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЩОДО ФІНАНСУВАННЯ СІЛЬГОСПВИРОБНИКІВ ІНФОРМУЄ.

Відповідно до регіональної Програми розвитку агропромислового комплексу Одеської області на 2019 – 2023 роки «Аграрна Одещина», затвердженої рішенням Одеської облради від 21.12.2018 № 837-VII (зі змінами) та Порядків використання коштів, передбачених в обласному бюджеті на виконання заходів Програми (зі змінами) інформуємо щодо фінансування у 2021 році напрямів:

14:58 09.09.2021

До відома власників бджолосімей Красносільської  територіальної громади

Доводимо до відома власників бджолосімей Красносільської  територіальної громади про те, що спеціалістами  сільської ради здійснюється прийом документів на отримання бюджетної дотації за наявні бджолосім’ї, відповідно до  Постанови Кабінету Міністрів України від 07.02.2018 р. №107 "Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції" (зі змінами  №517 від 12.05.2021).

11:03 02.09.2021