Увага! Безкоштовне навчання

Одеське обласне відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю надає фінансову допомогу за рахунок коштів Державного бюджету на оплату навчання осіб з інвалідністю та їх перекваліфікації у навчальних закладах, центрах професійної реабілітації, бюджетні кошти спрямовуються на навчання водінню автомобіля осіб з інвалідністю - відповідно до порядку забезпечення осіб з інвалідністю автомобілями, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19 липня 2006 № 999.

08:58 05.10.2023

До уваги жителів громади!

До уваги жителів громади!  5 жовтня в приміщенні Красносільської сільської ради працюватиме фахівець пенсійного фонду. Прийом проводитиметься з 9 до 13 години.

16:04 29.09.2023

Спартакіаду школярів Красносільської ТГ розпочато!

Легкоатлетичний крос став першим видом змагань календаря, який пройшов 28 вересня на базі Красносільського ліцею. Різні вікові групи дітей змагалися на дистанціях 500, 1000, та 1500 метрів. Юні спортсмени показали гідні результати. За підсумками змагань найшвидші були нагороджені грамотами Управління освіти.  Бажаємо успіхів збірній команді закладів освіти нашої громади на обласному рівні!

16:04 29.09.2023

Нова небезпека: В українських магазинах можуть продавати отруйні соуси з Нідерландів

До Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів через систему швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) надійшло повідомлення 25 вересня 2023 року No 2023.6455-fup 12 стосовно виявлення Bacillus cereus в соусах з Нідерландів (виробник: Lekkerkerker Food, Netherlands) до України (отримувач: «ЯН ДЖЕНЕРАЛ ПРОДАКТС УКРАЇНА», проспект Повітрофлотський 66, м. Київ, 03151) (додається).

15:59 28.09.2023

До уваги внутрішньо переміщених осіб!

В рамках проекту ГО «НОВІ УКРАЇНСЬКІ НАРАТИВИ» планує організувати та провести безкоштовне навчання для більше 3500 жінок, вимушено переміщених через війну в ряді областей , у т.ч. Одеській області. Навчання буде проводитись за такими темами як: -«лідерство» -«фінанси та бухгалтерський облік» -«продажі» -«комунікації» -«управління проектами» -«основи цифрової та інформаційної гігієни» Навчання розраховане на 7-8 місяців (орієнтовний старт навчання- кінець жовтня 2023р.) та проходитиме у гібрідному форматі: 80% навчання онлайн та 20% офлайн. Основні модулі навчання будуть розміщені на онлайн-платформі.

15:48 28.09.2023

Планове відключення електропостачання

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах АТ, "ДТЕК Одеські Електромережі" буде проводити профілактичні роботи у межах Красносільської територіальної громади.

11:58 25.09.2023

Важлива інформація!