Соціально-інформаційна дошка

Увага! Запрошуємо взяти участь в опитуванні

Міністерство молоді та спорту України проводить активну роботу щодо залучення населення, у тому числі внутрішньо переміщених осіб, ветеранів війни та членів їхніх сімей до оздоровчої рухової активності та спорту. З метою постійного спостереження основних показників рухової активності, визначення рівня залученості до рухової активності та здорового способу життя різних вікових груп та соціальних верств, створення та покращення умов для занять руховою активністю та спортом заплановано проведення моніторингу.

11:24 21.12.2023

Правильне харчування – це основа здоровʼя, гарного самопочуття

Ми те, що ми їмо. Правильне харчування – це основа здоровʼя, гарного самопочуття, енергійності та винахідливості дітей. Реформа системи харчування в українських закладах освіти формує корисні звички та гарне ставлення до збалансованої їжі. Головне, що всередині!

19:01 14.12.2023

Формуємо здорові звички та знання про збалансований раціон

Корисна їжа – це не тільки основа здоров'я дітей, а ще прояв турботи та любові. Формуємо здорові звички та знання про збалансований раціон завдяки реформі системи харчування в українських закладах освіти.

11:05 14.12.2023