Соціально-інформаційна дошка

З питань насильства в умовах війни можна звертатися у будь-який зручний спосіб

Міністерством культури та інформаційної політики у рамках співробітництва між Урядом України та ООН розроблено програму з питань надання послуг соціально-психологічної підтримки внутрішньо переміщеним особам, постраждалим від війни і насильства, зокрема сексуального, пов’язаного зі збройною агресією російської федерації на території України та можливості отримання безоплатної правової допомоги в умовах воєнного стану онлайн:

10:02 06.07.2022

Перерахунок пенсії

Пенсіонери, які після призначення пенсії офіційно працювали, тобто за них сплачено або вони сплатили єдиний соціальний внесок, кожні два роки набувають право на перерахунок пенсії.

14:35 05.06.2022

Шановні  жителі  Красносільської  громади !

Коли безпека суспільства під загрозою,  готовність до взаємної допомогти стає вирішальною. Варто пам’ятати, що гарна підготовка – запорука кращої допомоги близьким і тим, хто особливо її потребує. Чіткерозуміння алгоритму дій допоможе ефективніше впоратися з кризою та зменшити негативні наслідки для суспільства загалом.

20:25 07.04.2022