Меню послуг

Інформація взята з сайту Гід з державних послуг  https://guide.diia.gov.ua/

Меню послуг

Громадянство та Міграція

Тут ви можете дізнатися все про паспортні послуги, реєстрацію актів цивільного стану або місця проживання.

Будівництво та нерухомість

Тут ви можете дізнатися все про послуги, пов'язані з нерухомим майном та архітектурно-будівельною діяльністю.

Соціальний захист

Тут ви можете дізнатися всю інформацію про призначення соціальної допомоги соціально незахищеним категоріям громадян, пенсійні послуги, опіку та піклування.

Транспорт

Тут ви можете дізнатися все про перевезення, отримання дозволу на перевезення, посвідчення водія або реєстрацію (перереєстрацію) транспортних засобів.

Сільське господарство

Тут ви можете дізнатися все про послуги щодо ведення сільського господарства.

Безпека життєдіяльності

Тут ви можете дізнатися все про послуги з безпеки життєдіяльності людини, а саме пов'язанні з санітарним-епідеміологічним благополуччям, техногенною та пожежною безпекою або з об'єктами підвищенної небезпеки.

Інтелектуальна власність

Тут ви можете дізнатися все про послуги, пов'язанні з авторським правом та суміжними правами.

Земля та екологія

Тут ви можете дізнатися все про послуги, пов'язанні з використанням землі, користуванням надрами, водокористуванням або з екологічною безпекою.

Зовнішньоекономічна діяльність

Тут ви можете дізнатися всю інформацію про послуги, пов'язанні з зовнішньоекономічною діяльністю, імпортом та експортом товарів, транзитом, а також митними процедурами.

Захист та охорона

Тут ви можете дізнатися все про послуги, пов'язані з захистом та охоронною діяльністю.

Діяльність бізнесу та громадських формувань

Тут ви можете дізнатися все про послуги, пов'язані з реєстрацією бізнесу та громадських формувань.

Професійа діяльність

Тут ви можете дізнатися все про послуги, які необхідні для зайняття професійними видами діяльності.

Виробництво та обіг окремих видів продукції

Тут ви можете дізнатися все про послуги, пов'язані з виробництвом та обігом окремих видів продукції, таких як тютюнові вибори, алкогольні напої, пальне, лікарські або наркотичні засоби, харчові продукти.

Інформатизація, комсос таелектронні довірчі послуги

Тут ви можете дізнатися всю інформацію про послуги, пов'язані з телекомунікаційною або космічною діяльністю, інформаційними ресурсами та електронними довірчими послуами.

Фінанси та податки

Тут ви можете дізнатися все про послуги, пов'язані з фінансами, податками або цінними паперами.

Паливно-енергетичний комплекс та водопостачання

Тут ви можете дізнатися все про послуги пов'язані з водопостачанням та водовідведенням, паливом, нафтою та газом або енергетикою та енергозбереженням.

Освіта, спорт та туризм,культура та релігія

Тут ви можете дізнатися все про послуги, пов'язані з освітньою діяльністью, туризмом, фізичною культурою та спортом або пам'ятками культурної спадщини та релігійною діяльністю.

Не знайшли послугу?

Гід з державних послуг містить інформацію про всі наявні державні послуги. Не знайшли послугу, що шукали? Напишіть нам і ми спробуємо допомогти.

Життєві події та ситуації

Що варто знати, куди звертатись та як діяти у випадку приємних та не дуже, очікуваних або несподіваних подій та ситуацій

Для громадян:

Для бізнесу: