Дії населення під час надзвичайних ситуацій

Тривожна валіза для евакуації із зони радіаційної аварії

У разі вибуху на ЗАЕС мешканці потенційної зони радіаційної аварії мають бути готовими до можливої евакуації. Якщо органи влади офіційно повідомили про радіаційну аварію, залишайтеся в приміщенні або дістаньтеся приміщення якомога швидше. Слідкуйте за подальшими повідомленнями та дотримуйтеся інструкцій від влади.

17:25 10.07.2023

В умовах війни важливо розуміти алгоритм дій у разі різних надзвичайних ситуацій. Одна із таких — радіаційна аварія.

Країна агресор і терорист росія не дотримується жодних законів та правил ведення війни. Щодня від них можна чекати будь-чого. Кожен українець повинен знати базові правила поведінки у випадку надзвичайної ситуації, у тому числі й радіаційної аварії.

08:10 06.07.2023

Підготовлений – значить захищений.

Це правило у час повномасштабної війни стало ще більш актуальним. Зважаючи на те, що країна-терорист не дотримується жодних законів та правил ведення війни, кожен українець повинен знати базові правила поведінки у випадку надзвичайної ситуації будь-якого характеру.

15:00 22.06.2023

Короткий інструктаж по діях при радіаційному забрудненню, викидах аміаку, хлору

Знайдіть 2 пусті пляшечки і розведіть в цих півлітрових пляшечках такі розчини у воді: в одній - зробіть содовий розчин і підпишіть маркером ХЛОР, вкажіть стрілочку вверх ( це означає, що коли почуєте запах хлору, потрібно намочити Любу наявну натуральну тканину: марлю, шарф, натуральну хустинку в цьому розчині і йти догори, чим вище підійматися) У другій пляшці розвести воду з лимонною кислотою!

10:30 20.06.2023

РЕКОМЕНДАЦІЇ населенню щодо дій у зонах (територіях) Одеської області з підвищеною небезпекою під час воєнного стану та у разі бойових дій або терористичних атак окупантів

Одеська обласна військова адміністрація Головне управління ДСНС України в Одеській області Навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки

18:06 22.11.2022