Внутрішньо переміщеним особам

До уваги мешканців громади, які у власному житлі безоплатно розмістили (прихистили) ВПО!

Постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2023 року № 1413 внесені зміни до Порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення (перебування) внутрішньо переміщених осіб, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19 березня 2022 року № 333, а саме:

15:28 26.02.2024

Інформація для внутрішньо переміщених осіб

За сприяння Державної служби зайнятості Ви маєте можливість одноразово отримати ваучер для підтримання конкурентоспроможності на ринку праці у випадку, якщо Ви є внутрішньо переміщеною особою та відповідаєте наступним вимогам:

11:06 29.06.2023

До уваги внутрішньо переміщених осіб!

ПрАТ «Стальканат» надає пропозиції щодо офіційного працевлаштування ВПО. - Запрошуються на роботу чоловіки та жінки 18-45 років; - повне навчання за рахунок підприємства; - широкий спектр професій: - оператор волочників, канатників, калільників; - жінок-операторів волочильного і канатного обладнання; - жінок на дільницю упакування готової продукції;

09:49 07.06.2023

До уваги внутрішньо переміщених осіб з Донецької області

До уваги внутрішньо переміщених осіб з Донецької області, зокрема, тих, які наразі проживають в місцях компактного проживання, або ж близьких, родичів та знайомих, які залишилися проживати в Донецькій області, інформації щодо важливості евакуації з небезпечних територій.

17:05 08.08.2022