Соціально-інформаційна дошка

Формуємо здорові звички та знання про збалансований раціон

Корисна їжа – це не тільки основа здоров'я дітей, а ще прояв турботи та любові. Формуємо здорові звички та знання про збалансований раціон завдяки реформі системи харчування в українських закладах освіти.

11:05 14.12.2023

Шановні внутрішньо переміщені особи!

Просимо Вас взяти участь в опитуванні, яке проводить  науково-дослідний інститут вивчення проблем злочинності ім. акад. В. В. Сташиса НАПрН України за підтримки Національного фонду досліджень України.

14:47 30.10.2023

Важлива інформація

Красносільська сільська рада інформує, що прийнята постанова Кабінету Міністрів України від 21.03.2023 р. № 248 «Деякі питання реалізації експериментального проекту з надання в закладах охорони здоров’я, які належать до сфери управління Міністерства соціальної політики, окремих соціальних послуг деяким категоріям осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах».

12:07 20.09.2023

Інформація про діяльність Консультаційного центру Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини

З 24 лютого 2022 року Секретаріат Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини (далі – Секретаріат Уповноваженого) майже кожного дня отримує інформацію щодо кількості загиблих та поранених українських дітей. Станом на 11.08.2023 внаслідок війни загинули 499 дітей, 1097 отримали поранення.

11:11 25.08.2023