Оголошення

"ГО Нові Українські Наративи запрошують до участі в освітньому проєкті для жінок ВПО - «ЗМІСТ»

Навчальна програма «ЗМІСТ» – ваша унікальна можливість БЕЗОПЛАТНО опанувати один або кілька навчальних курсів з тем: лідерство; продажі; фінанси та бухгалтерський облік; управління проєктами; основи цифрової та інформаційної гігієни; комунікації. Тривалість одного курсу – до 3 тижнів.

11:35 11.12.2023

Увага! Небезпечні мандарини!

До Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів надійшли повідомлення через систему швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (КАЗ5ЕР) від 20 листопада 2023 року Хо 2023.8015 стосовно виявлення диметоату в мандаринах з Єгипту, що експортувались з Греції (експортер: ОРЕОЗЕКО ТКАРЕ 5.М.Р.С., Спаппіїза) до України (отримувач: ТОВ «Фудком», вул. Залізничне шосе 57, м. Київ, 01014; місце доставки: с. Мартусівка, Бориспільський р-н., Київська обл.). (додається). Невідповідний харчовий продукт може нанести шкоду здоров'ю споживача (Диметоат - хімічна діюча речовина пестицидів (інсектицидів), що використовується (зокрема, у сумішах з іншими активними компонентами) у сільському господарстві для боротьби зі шкідливими комахами).

13:33 24.11.2023

Важлива інформація!

Увага! 23 листопада з 10:00 в амбулаторії с. Красносілки буде здійснюватися огляд населення виїзною мобільною бригадою ДУ "Інститут очних хвороб і тканинної терапії ім. В. П. Філатова НАМН України" з ціллю діагностики та профілактики ока.

16:21 20.11.2023

Небезпечна кава

Повідомлення  RASFF № 2023.6874 щодо виявлення хлорпірифосу – інсектициду в органічній зеленій каві.

12:02 20.10.2023

Увага! Безкоштовне навчання

Одеське обласне відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю надає фінансову допомогу за рахунок коштів Державного бюджету на оплату навчання осіб з інвалідністю та їх перекваліфікації у навчальних закладах, центрах професійної реабілітації, бюджетні кошти спрямовуються на навчання водінню автомобіля осіб з інвалідністю - відповідно до порядку забезпечення осіб з інвалідністю автомобілями, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19 липня 2006 № 999.

08:58 05.10.2023

До уваги жителів громади!

До уваги жителів громади!  5 жовтня в приміщенні Красносільської сільської ради працюватиме фахівець пенсійного фонду. Прийом проводитиметься з 9 до 13 години.

16:04 29.09.2023

Спартакіаду школярів Красносільської ТГ розпочато!

Легкоатлетичний крос став першим видом змагань календаря, який пройшов 28 вересня на базі Красносільського ліцею. Різні вікові групи дітей змагалися на дистанціях 500, 1000, та 1500 метрів. Юні спортсмени показали гідні результати. За підсумками змагань найшвидші були нагороджені грамотами Управління освіти.  Бажаємо успіхів збірній команді закладів освіти нашої громади на обласному рівні!

16:04 29.09.2023

Нова небезпека: В українських магазинах можуть продавати отруйні соуси з Нідерландів

До Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів через систему швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) надійшло повідомлення 25 вересня 2023 року No 2023.6455-fup 12 стосовно виявлення Bacillus cereus в соусах з Нідерландів (виробник: Lekkerkerker Food, Netherlands) до України (отримувач: «ЯН ДЖЕНЕРАЛ ПРОДАКТС УКРАЇНА», проспект Повітрофлотський 66, м. Київ, 03151) (додається).

15:59 28.09.2023