Знову кращі

Дата створення: 19:20 26.05.2019

Цієї неділі 26 травня в Одесі відбувся міжнародний спортивний захід «Нова Пошта напівмарафон Одеса». Змагання зібрало близько  3500 учасників різного віку з усієї країни і не тільки на шістьох  дистанціях, від 100 метрів для малечі до напівмарафону. Старт і фініш усіх забігів був у самому центрі міста, на вулиці Дерибасівській. Любителі бігу Красносільської громади взяли активну участь у цьому грандіозному спортивному святі.  Ольга Четіна бігла у кольоровому забігу на 1км, її донька Марина  долала 500 метрів. Судьїна Лариса Іллівна виступала на 5км дистанції. Всі учасники вдало пробігли у своїх забігах та отримали медалі та подарунки від організаторів змагань. Але справжньою сенсацією став виступ нашої  команди «Красносілка»  у складі Володимира Шеремети, Олега Харицького, Валерія Дубовенка та Михайла Шугалтера  у напівмарафонській естафеті  5+5+5+6 км, яка зусиллями нашого фінішера  Михайла Шугалтера вирвала перемогу на останньому кілометрі дистанції. Команда «Красносілка» отримала кубок, диплом та грошову винагороду 3000грн. Вітаємо всіх наших атлетів з вдалим виступом!!!

Красносільська ОТГ ділиться досвідом

Дата створення: 18:08 24.05.2019

24 травня 2019 року Красносільську ОТГ відвідали представники Волинської та Донецької областей. Даний навчально-ознайомчий візит був організований нашими партнерами – Одеським Центром розвитку місцевого самоврядування. Під час зустрічі його учасники дізналися про етапи створення Красносільської громади, перешкоди та перемоги, успіхи та досягнення. Перший заступник сільського голови Архірій Марина Миколаївна презентувала гостям перспективи розвитку громади та напрямки подальшої роботи.

Семінар для проектних менеджерів одеських громад

Дата створення: 17:59 24.05.2019

23 квітня 2019 року в  Одеському центрі розвитку місцевого самоврядування проведено інформаційний семінар на тему «Підготовка проектів з використання коштів субвенції на розвиток інфраструктури ОТГ»

Зустріч на землі предків

Дата створення: 18:03 21.05.2019

21 травня 2019 року в Красносільській сільській раді відбулася зустріч з представниками Асоціації німців в Америці та Канаді, які відвідали Одеську область у рамках програми «Німецька Спадщина» Університету Північної Дакоти. Метою візиту до с. Красносілка було знайомство із землею предків – етнічних німців-колоністів, які заснували поселення Гільдендорф (колишня назва с. Красносілка).

УВАГА! Тимчасове відключення електричної енергії

Дата створення: 17:10 21.05.2019

Шановні мешканці!

Обласний етап Всеукраїнських дитячих спортивних ігор "Старти надій - 2019"

Дата створення: 09:15 19.05.2019

16 травня 2019 року на базі центрального стадіону Окнянського району відбулися обласні фінальні змагання Всеукраїнських спортивних ігор серед учнів 7 класів закладів загальної середньої освіти «Старти надій – 2019». Всього у зональних змаганнях взяли участь 23 команди з Одеської області, 5 з яких зустрілися у фіналі.

Дата створення: 14:30 16.05.2019

Дорожня карта перенаправлення між суб'єктами взаємидії, для осіб, що постраждали від домашнього насильства, торгівлі людьми або за ознакою статті   Одна з провідних неурядових організацій України у сфері захисту прав  жінок  та дітей -  громадська організація  «Ла Страда –Україна».

Лідерами не народжуються…

Дата створення: 16:42 15.05.2019

Загальновідомим є факт, що в житті всьому можна навчитися. Головне бажання, наполегливість, працелюбність, відкритість до знань і сприйняття нової інформації.

Шановні бджолярі!

Дата створення: 14:17 15.05.2019

Для попередження випадків отруєння та загибелі бджіл, інформуємо, що  ТОВ «АГРО ПІВДЕНЬ» з 14 травня 2019 року, в залежності від погодних умов, планує проводити обробку посівів сільськогосподарських культур агрохімікатами.  Дата закінчення обробки планується 24 травня.