Дата: від до Скинути

В Красносільській сільській територіальній громаді Одеської області 23 квітня відбувся тренінг на тему «Завдання та форми роботи Молодіжної ради, її роль в реалізації молодіжної політики», який провели експерти проєкту “Активна молодь - сильна громада”, що реалізується за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА».

16:56 24.04.2024

КП «Перспектива» не припиняє роботи щодо покращення послуг водопостачання

КП «Перспектива» продовжує роботи щодо покращення послуг водопостачання у громаді. Минулого тижня було здійснено поточний ремонт башт Рожновського у с. Новокубанці та Павлинці. Працівники підприємства продовжують заміну тих лічильників води, термін дії яких закінчився. Разом з працівниками з благоустрою та КП «Ритуал Сервіс» здійснюється прибирання несанкціоновах сміттєзвалищ.Також, враховуючи весняні господарські прибирання жителів на власних садибах, виконуються великі об’єми робіт з вивезення різноманітного сміття від альфатерів та з вулиць.

16:37 24.04.2024

Вихованці Іванівської гімназії посіли перше місце у змаганнях  із спортивного орієнтування

Вихованці Іванівської гімназії посіли перше місце у змаганнях із спортивного орієнтування

23 квітня в одеському в Парку Перемоги пройшли змагання у рамках проєкту "Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч" між командами Одеського району із спортивного орієнтування.    Спортивне орієнтування – це завжди щось нове, цікаве та захоплююче.

08:33 24.04.2024

Відбулась щотижнева апаратна нарада

Красносільський сільський голова Марина Архірій провела щотижневу апаратну нараду, у якій взяли участь заступники сільського голови, старости, начальники управлінь і відділів, директор КП «Перспектива» та поліцейський офіцер громади.

08:30 24.04.2024

Громадяни – власники земельних ділянок одного виду використання, площа яких перевищує межі граничних норм, до 01 травня мають подати заяву для застосування пільги

Головне управління ДПС в Одеській області інформує, що пунктом 281.4 ст. 281 Податкового кодексу України (із змінами, далі – ПКУ) визначено, що якщо фізична особа, визначена у п. 281.1 ст. 281 ПКУ, станом на 01 січня поточного року має у власності декілька земельних ділянок одного виду використання, площа яких перевищує межі граничних норм, визначених п. 281.2 ст. 281 ПКУ, така особа до 01 травня поточного року подає письмову заяву у довільній формі до контролюючого органу за місцем знаходження будь-якої земельної ділянки про самостійне обрання/зміну земельних ділянок для застосування пільги (далі – заява про застосування пільги).

14:50 23.04.2024

Пройшли змагання з легкоатлетичного чотириборства

У п’ятницю, 19-го квітня, на стадіоні Красносільського ліцею пройшли змагання з легкоатлетичного чотириборства серед юнаків та дівчат 2011 р.н. та молодше. Спортсмени виступили з таких дисциплін: біг на 60 метрів, метання малого м’яча, стрибки у довжину з розбігу, біг на 500 та 600 метрів.

14:41 23.04.2024

В рамках реалізації положень Закону України «Про енергетичну ефективність» та в умовах перспективи здійснення нового будівництва, зокрема в рамках відбудови закладів загальної середньої освіти, зруйнованих внаслідок воєнної агресії рф, розроблено «Методичні рекомендації – основи проектування та реконструкції енергоефективних будівель закладів загальної середньої освіти з поліпшеними екологічними характеристиками», розробленого на замовлення Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України (Мінвідновлення), з врахуванням усіх змін до чинного законодавства (за період 2021 – 2023 р.р.) у сферах будівництва, управління відходами руйнації, термомодернізації тощо.

14:36 23.04.2024

Благодійна Україна-2023

Всеукраїнською організацією «Асоціація благодійників України» у листопаді 2023 року було оголошено старт нового етапу Національного конкурсу «Благодійна Україна-2023» – «Благодійність на захисті України».

14:29 23.04.2024

Активна молодь – сильна громада

Перший тренінг для представників і представниць молоді Красносільської громади у межах Школи Молодіжної ради розпочато!

14:14 23.04.2024