«Купальська ніч у Корсунцях»!!!

Дата створення: 18:16 04.07.2019

Шановні жителі та гості

Афіша на Івана Купала

Дата створення: 19:23 01.07.2019

Дорогі земляки!

Дата створення: 11:26 27.06.2019

Сердечно вітаю вас з головним державним святом - Днем Конституції України!

Довгоочікувані послуги - доступні

Дата створення: 18:38 24.06.2019

Гідні оплесків і захоплення

Дата створення: 18:24 24.06.2019

22-23 червня у місті Чорноморську відбувся важливий культурно-мистецький захід – Перший Відкритий фестиваль-конкурс народної хореографії «Цвіт папороті – 2019».

Дата створення: 00:55 15.06.2019

У суботу 15 червня відбувся Кубок пам`яті легендарного капітана футбольної команди «Красносілка» Олександра Семчука. Зранку на центральному  стадіоні зустрічалися юнацькі (2005 р.н. та молодші) команди «Гільдендорф» (с.Красносілка) та «Атлетик» (м.Одеса). Основний час безкомпромісної  та цікавої боротьби завершився бойовою нічиєю  1:1. Переможці визначилися лише у серії післяматчевих пенальті. Більш успішними і влучними виявилися підопічні Олександра Поліщука, гравці  ФК «Гільдендорф»,  5:4  на їх користь. Всі учасники матчу отримали пам’ятні  медалі, команди отримали футбольні м’ячі, переможці  здобули кубок. Ввечері  на цьому ж спортивному майданчику в товариському матчі  зустрілись команда ветеранів футболу «Красносілка» та  футболісти основного складу  ФК «Гільдендорф». Приємно знову було побачити на полі Володимира Лохновського, Василя Сакалюка, Валерія Степанова, Олега Слотіна, Юрія Малого та інших. Гра пройшла в дружній атмосфері,  та молодість взяла гору над досвідом 3:2  на користь «Гільдендорфа». Після матчу була смачна шурпа  і приємні розмови-спогади. Але  найкращим завершенням цього футбольного дня стала звістка про те, що гравці нашої збірної  України з футболу  U-20 виграли  у фінальному матчі  у збірної команди Південної Кореї та стали Чемпіонами  світу з футболу!!!

Урочисте закриття фіналу ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» (Джура)-2019

Дата створення: 23:50 14.06.2019

П’ять  днів поспіль переможці районних, міських, об’єднаних територіальних громад крокували строєм, долали смугу перешкод, показували знання з першої долікарської допомоги, стріляли із пневматичної зброї.

Привітання працівників медичної галузі

Дата створення: 23:41 14.06.2019

Шановні працівники медичної галузі Красносільської об`єднаної територіальної громади! Традиційно  у 3 неділю червня українці  відзначають  ваше професійне  свято. Ви люди, які допомагають усім залишатися здоровими і життєрадісними. Тому в першу чергу хочеться побажати Вам вдячних і щасливих пацієнтів, а також успіхів і благополуччя у Вашій роботі, миру і спокою у Ваших домівках.Зі святом!