Майдебура Микола Петрович

повернутись на сторінку Посадові особи

Народився 18 листопада 1951 року в с. Кам’янка, Піщанобродського району Кіровоградської області.

Громадянин України.

Освіта вища: з 1973 по 1978 рік навчався в Одеському сільськогосподарському інституті, спеціальність: економічна кібернетика, кваліфікація: економіст-математик сільського господарства.

Трудова діяльність: з січня по серпень 1969 року працював слюсарем 4-го розряду Архангельського лісопильно-деревопереробного комбінату; з 1969 по 1970 рік – учень Маймаксянського лісопильно-деревопереробного технікуму; з квітня по травень 1970 року працював майстром лісобіржі комбінату «Печоршахтобуд»; з 1970 по 1972 рік проходив строкову службу у лавах Радянської Армії; з вересня по листопад 1972 року – молотобоєць п/х «Перемога» комбінату «Воркутавугілля»; з 1972 по 1973 рік – слухач підготовчого відділення Одеського сільськогосподарського інституту; з 1973 по 1978 рік – навчання в Одеському сільськогосподарському інституті; з 1978 по 1979 рік працював інженером з праці, а потім головним економістом радгоспу «Красноповстанческий» Біляївського району Одеської області; з 1979 по 1986 рік працював на посадах економіста з праці, інженера-технолога, заступника директора по господарській частині радгоспу «Одеський» Комінтернівського району; з 1986 по 1994 рік – голова виконкому Красносільської сільської ради; з 1994 року по теперішній час – сільський голова Красносільської сільської ради Лиманського району Одеської області.

За професійну діяльність нагороджений грамотою Міністра оборони України в 1996 році, Почесною відзнакою голови Одеської обласної державної адміністрації та Почесною грамотою Одеської обласної ради в 2005 році, Почесною відзнакою голови районної державної адміністрації в 2006 році, нагороджений відзнакою «За бездоганну службу» начальника Регіонального Центру РЕР «Південь» у 2007 році, орденом Української Православної Церкви Преподобного Нестора Літописця ІІІ ступеня у 2008 році, цінними подарунками – наручним годинником Одеської обласної державної адміністрації та наручним годинником Одеської обласної ради, Орденом Української Православної Церкви Преподобного Нестора Літописця ІІ ступеня у 2011 році, Почесною грамотою Верховної Ради України та Орденом Данила Галицького у 2012 році.

25 ЖОВТНЯ 2015 РОКУ ОБРАНИЙ ГОЛОВОЮ КРАСНОСІЛЬСЬКОЇ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ.