Заслужена перемога зразкового танцювального колективу «Юність»

28 квітня 2018 року в столиці нашої держави відбулася командна першість України з сучасної та естрадної хореографії за версією IAED.

На першість прибули танцювальні колективи з усієї України. Боротьба була серйозною. Судді конкурсу: ліцензовані судді IAED, суддійська бригада була сформована за принципом: не менш, ніж третина складу суддівської бригади – незалежні судді.

«Юності» вдалося підкорити Київ, Красносільський танцювальний колектив презентував програму із трьох танців. Кожен танець був оцінений найвищими балами. Тож у результаті – Три перших місця і ІІІ місце у командному заліку. Участь у першості стала можливою за підтримки голови сільської ради Майдебури М.П. та його першого заступника Архірій М.М., саме завдяки їм колектив було забезпечено транспортом, сценічними костюмами та необхідним реквізитом.