День Європи в Красносільській ОТГ

Дата: 20.05.2018 23:10

19 травня 2018 року жителі Красносільської об’єднаної територіальної громади відзначили День Європи. Масові заходи відбулися в селі Іванове.
     О 9 годині ранку відбулася церемонія виносу державного прапору України, прапору Євросоюзу та прапору громади.
    О 9:30 розпочалися Футбольні змагання «Євро 2018» в яких взяли участь учнівські команди з Красносілки (представляли «збірну команду України»), Кубанки (представляли «збірну команду Болгарії»), Корсунців (представляли «збірну команду Італії»), Іванового (представляли «збірну команду Греції»). Результат спортивної боротьби: І місце – команда с. Іванове, ІІ місце – футболісти з села Корсунці, ІІІ місце – команда с. Красносілка, IV – юні футболісти села Кубанка. Усі команди отримали цінні подарунки від голови сільської ради Майдебури М.П., а команда-переможець була відзначена ще й Кубком.
     Продовжилася святкова програма молодіжним квестом, у якому взяли участь 5 команд, усі отримали винагороди від голови сільської ради.
Урочистості розпочалися о 16:00. З привітанням до громади звернулися голова Красносільської сільської ради Майдебура М.П. та його перший заступник Архірій М.Н.
Концертно-розважальна програма була досить насиченою.  На сцені виступали  кращі самодіяльні колективи громади: зразковий танцювальний колектив «Юність», вокальний ансамбль «Водограй», вокально-інструментальний ансамбль «9 ВАЛ», ансамбль козаків, танцювальний колектив «Мрія», співачка Надія Джигова, наші гості з міста Южне – хор «Берегиня».
Кулінарні шедеври народів Європи були представлені: Україна – колектив Красносільської ЗОШ, Болгарія – освітяни та працівники культури с. Кубанка, Греція – колектив Іванівської ЗОШ, Молдова – працівники соціальної служби, Італія – колектив ЦНАПу, Польща – культпрацівники та освітяни с. Переможне, Німеччина – колектив ПП «Перспектива», роми – працівники бюджетних установ та жителі с. Корсунці.
     До послуг глядачів було представлено: майстер-клас з гончарства, катання на конях, пригощання юшкою, фотосесії у фотозонах, безпрограшна лотерея, змагання з дартсу, уроки малюнку на мольберті.
Проведення заходу на високому рівні вкотре доводить, що єдність нашої громади у нашому різноманітті.