Шевченківські дні у Красносільській об’єднаній територіальній громаді.

Дата: 06.03.2018 19:31

З початку березня в культосвітніх закладах Красносільської сільської ради розпочався цикл заходів присвячених життєвій та творчій діяльності Великого Кобзаря. Наразі в бібліотеках ОТГ проходять відбіркові тури «Тарасових читань», фінал даного літературно-музичного марафону планується провести 21 березня на базі Іванівської бібліотеки. Разом з тим, 6 березня управлінням культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини Одеської обласної державної адміністрації було проведено обласний фестиваль моновистав, літературно-музичних композицій, читців «Співець українського слова». Фестиваль проходив на базі Одеського обласного центру української культури. На захід прибули самодіяльні артисти різних вікових категорій з різних куточків Одещини. Красносільську ОТГ успішно представили вихованки Центру художньо-естетичного виховання, учасниці любительського об’єднання «Нове амплуа» Марія Габінська та Кіра Трофимова.