Чарівні жінки Красносільської об’єднаної територіальної громади!

Дата: 07.03.2018 08:34

Прийміть найтепліші вітання з нагоди чудового свята Весни, Молодості і Квітування.

8 Березня – це свято, схоже із загадковою жіночою душею, сповненою у весняному розмаї таємничості, трепетного очікування чогось нового і прекрасного. Воно приносить тепло перших променів весняного сонця, символізуючи життєдайне оновлення природи, вінцем якої є людство, а жінки були й залишаться його кращою половиною.

Жінки Красносільської ОТГ, як і всієї України, соціально активні, не стороняться громадської і політичної роботи. У щоденних клопотах дбають про своїх рідних, займаються суспільно корисною працею, трудяться на виробництві, в освіті, науці, культурі, медицині. Знаємо, що майбутнє нашої громади цілком у ваших руках. Вдячний Вам за працелюбність, лагідність, старанність у всіх ваших починаннях.

Бажаю, щоб у кожній жіночій долі, і не тільки у святкові дні, було сонячно й затишно. Нехай надійною опорою для вас буде родина, яка, немов весняне деревце, квітує і приростає новими пагінцями. Міцного здоров’я вам та Божого благословення у всьому, дорогі Берегині роду Красносільської громади!

Зі святом Вас, дорогі жінки!

З повагою, голова Красносільської ОТГ

Майдебура Микола Петрович