Початок громадського обговорення проектів містобудівної документації

Дата: 26.01.2018 17:23

Виконавчий комітет Красносільської сільської ради Лиманського району Одеської області, як замовник розробки містобудівної документації, повідомляє про проведення громадських слухань щодо проектів містобудівної документації:

«Генеральний план с. Іванове, поєднаного з планом зонування території с. Іванове Красносільської сільської ради Лиманського району Одеської області»,

«Детальний план території щодо розміщення Центру безпеки громадян в с.Красносілка Лиманського району Одеської області»,

«Детальний план території щодо розміщення житлової та громадської забудови на земельних ділянках с. Красносілка Красносільської сільської ради Лиманського району Одеської області (житловий район № 3 згідно ГП с. Красносілка)», «Детальний план території щодо розміщення житлової та громадської забудови на земельних ділянках с. Красносілка Красносільської сільської ради Лиманського району Одеської області (житловий район № 4 згідно ГП с. Красносілка)»,

«Детальний план території щодо розміщення житлової та громадської забудови на земельних ділянках с. Красносілка Красносільської сільської ради Лиманського району Одеської області (житловий район № 5 згідно ГП с. Красносілка)». Розробник (проектна організація) вказаної містобудівної документації  – ТОВ «Містобудівельник».

Ознайомитись з матеріалами містобудівної документації та надати пропозиції та зауваження до них можливо за адресою: Одеська обл., Лиманський р-н, с. Красносілка, вул. Набережна, 87а, другий поверх адміністративної будівлі Красносільської сільської ради, або на сайті сільської ради: https://krasnosilska-gromada.gov.ua/.

Відповідальний за організацію громадських слухань – начальник відділу містобудування та архітектури виконавчого органу Красносільської сільської ради Каплінський В.Ю.

Пропозиції та зауваження до проектів  містобудівної  документації  відповідно до ч.ч. 6,7 статті 21 Закону України "Про регулювання  містобудівної  діяльності" подаються   громадянами протягом 30 календарних днів від дати оприлюднення цього повідомлення  у   письмовому  вигляді  із  зазначенням прізвища,  ім'я  та  по  батькові,  місця  проживання,   особистим підписом  і  повинні  містити  обґрунтування  з  урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Запланованим  інформаційним  заходом є презентація проектів  містобудівної  документації, яка відбудеться 23.02.2018 о 15-00  за адресою: Одеська обл., Лиманський р-н, с. Красносілка, вул. Набережна, 87а, другий поверх адміністративної будівлі Красносільської сільської ради.

Тенхнiко-Eкономiчнi_показники_к_проекту_Генерал_ного_плану_с_Iванове

Тенхнiко-Eкономiчнi_показники_к_проекту_ДПТ_3_житловий_район_с_Красносiлка