Загальношкільні батьківські збори в Красносільській ЗОШ І-ІІІ

Дата: 15.02.2018 11:28

13 лютого 2018 року в Красносільській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відбулися загальношкільні батьківські збори. На зустріч з батьками завітали: перший заступник голови громади - Архірій Марина Миколаївна, начальник Управління освіти - Марченко Вікторія Олександрівна, головний методист Управління освіти - Галаєва Юлія Миколаївна.
          Під час зустрічі було обговорено ряд нагальних питань, пов'язаних з капітальним ремонтом шкільних приміщень. М.М. Архірій наголосила на актуальності теми, яка без перебільшень,  стосується кожного красносільця. Також вона ознайомила присутніх з переліком виконаних робіт та запевнила,  що роботи проводяться відповідно до графіку.

В свою чергу, директор школи - Михалевич Наталія Володимирівна - надала вичерпну інформацію, щодо організації освітньо-виховного процесу.

Зустріч батьків учнів місцевої школи та керівництва громади була своєчасною і робочою, а діалог -  конструктивним.