Рада перейменувала низку населених пунктів та Комінтернівський район Одеської області

Дата: 31.08.2016 11:52

Комінтернівський район Одеської області перейменовується на Лиманський район

Верховна Рада ухвалила постанову про перейменування деяких населених пунктів Миколаївської, Одеської, Харківської областей та Комінтернівського району Одеської області (№4907). За це рішення проголосував 231 народний депутат із 335, зареєстрованих у сесійній залі.

У постанові йдеться про перейменування двох селищ у Миколаївській області, одного села у Харківській області, а також селища міського типу Комінтернівське Комінтернівського району Одеської області, назва якого змінюється на Доброслав. Крім того, Комінтернівський район Одеської області перейменовується на Лиманський район. Ця постанова набирає чинності з дня наступного за днем її опублікування.