Учитель року – 2018

Дата: 23.12.2017 17:54

Учитель року – 2018

18 грудня 2017 року відбулося відкриття ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018» на базі Одеського обласного інституту удосконалення вчителів.

На цьому конкурсі Красносільську ОТГ представляли переможці І (теріторіального) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2018»:

• Попик Наталія Олегівна, вчитель української мови та літератури Красносільської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
  • Ковенко Галина Миколаївна, вчитель фізики Красносільської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Протягом тижня наші учасниці пройшли складні випробування на шляху до самовдосконалення: тести, уроки, конкурсні випробування – практична робота, навчальний проект, методичний практикум, демонстрували високий рівень володіння методикою інтерактивних форм роботи під час проведення майстер-класу.

Ці педагоги  своїм серцем і розумом творять майбутнє: людину, суспільство, націю.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису