Зустріч посла ЄС Хью Мінгареллі с головами об’єднаних територіальних громад Одеської області

Дата: 25.10.2017 13:43

24.10.2017 року в Одеському Центрі розвитку місцевого самоврядування відбулась зустріч посла ЄС Хью Мінгареллі с головами об’єднаних територіальних громад Одеської області. Говорили про хід реформи децентралізації в України, виклики, що стоять перед лідерами ОТГ, зокрема про необхідність прийняття низки НПА, які необхідні для подальшого розвитку громад, вдосконалення діючого законодавства в частині адміністрування та сплати місцевих податків та про законопроекти, які містять на думку ОМС неприйнятні норми, та через прийняття яких відбудеться повне невілювання реформи децентралізації як такої. Зустріч вийшла конструктивною та змістовною. Велика подяка насамперед Молодожен Ю.Б.- керівнику Одеського Центру розвитку місцевого самоврядування , Шаталовій С.М. – заступнику голови ОДА та Томнюк О.Є. - голові правління Установи "Центр розвитку місцевого самоврядування" за організацію даної зустрічі. Є відчуття , що невдовзі буде і позитивний результат.