Красносільська об’єднана територіальна громада
Лиманський район, Одеська область

мітинг «Без права на забуття»

6 квітня відбувся мітинг «Без права на забуття» з нагоди 74-ї річниці з нагоди визволення Красносілки від нацистських загарбників.

Опівдні, біля пам’ятника загиблим односельцям почали збиратися представники установ та організацій об’єднаної територіальної громади, депутати, члени виконкому, школярі, військові,  працівники апарату сільської ради, представники громадськості, аби вшанувати пам’ять загиблих і виразити слова подяки свідкам тих буремних подій.

З привітальними словами до громади звернулися голова Красносільської сільської ради Майдебура Микола Петрович, підполковник військової частини А 3438 Жарков Ярослав Анатолійович.

По завершенні мітингу відбулася церемонія покладання квітів до пам’ятнику воїнам-односельцям та пам’ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам. Корзини з живих квітів покладали голова Красносільської сільської ради Майдебура М.П., його перший заступник Архірій М.М., секретар сільської ради Гордузенко Н.Г. та підполковник військової частини А 3438 Жарков Я.А., до цієї поважної місії долучилися й учасники мітингу.« повернутися до списку новин