Красносільська об’єднана територіальна громада
Лиманський район, Одеська область

Рішення "Про закриття та перенесення кладовища в с. Іванове Красносільської сільської ради Лиманського району Одеської області"


УКРАЇНА

 

ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ

ЛИМАНСЬКИЙ РАЙОН

КРАСНОСІЛЬСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

«18» грудня 2017 року                     село Красносілка                                         № 851 -VII

Про закриття та перенесення кладовища в с. Іванове Красносільської сільської ради Лиманського району Одеської області

Враховуючи рішення Красносільської сільської ради від 13.07.2016 № 222-VII «Про надання дозволу на розробку генерального плану с. Іванове, поєднаного з планом зонування території с. Іванове  Красносільської сільської ради Лиманського району Одеської області», керуючись вимогами Державних санітарних норм ДСаНПіН 2.2.2.028-99 «Гігієнічні вимоги щодо облаштування і утримання кладовищ в населених пунктах України», заслухавши інформацію начальника відділу містобудування та архітектури виконавчого органу Красносільської сільської ради, начальника відділу земельних відносин та комунальної власності виконавчого органу Красносільської сільської ради, відповідно до ст. 23 Закону України «Про поховання та похоронну справу», керуючись ст. ст. 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в України», Красносільська сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити межі існуючого кладовища та вважати його закритим. 

2. Звернутись до Лиманського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Одеській області щодо встановлення санітарно-захисної зони закритого кладовища.

3. Відділу земельних відносин та комунальної власності спільно з відділом містобудування та архітектури запланувати земельну ділянку для нового кладовища.

4. Т.в.о. старости села Іванове це рішення довести  до відома жителів села Іванове.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, будівництва, земельних відносин, екології та раціонального природокористування (голова Прудніков К.В.).

В. о. сільського голови                                                         Н.Г. Гордузенко

 « повернутися до списку новин