День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом

Дата: 10.05.2018 08:57

8 та 9 травня в Україні відзначаються День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Європі у ІІ Світовій війні. З нагоди цих свят у всіх населених пунктах Красносільської об’єднаної територіальної громади відбулися масові урочистості.

Крім того, на виконання соціальної цільової програми Красносільської сільської ради «Милосердя в дії», згідно рішення виконкому Красносільської сільської ради № 49 від 24.04.2018 року, напередодні свят, інваліди Другої Світової війни, учасники бойових дій Другої Світової війни, учасники війни та вдови померлих інвалідів та учасників Другої Світової війни, сім’ї загиблих військовослужбовців та в’язні концтаборів отримали матеріальну допомогу.