Куяльницький лиман приймає спортсменів

Дата: 11.06.2018 17:54

09.06.2018 року за підтримки Красносільської сільської ради відбувся Одеський  Ультра-Трейл  Куяльник. Цьогоріч  на учасників очікувало дві дистанції 21 миля (34 км) та 42 милі (67,9 км). Кількість учасників та інтерес до цих змагань помітно зростає з кожним роком на дистанцію 21 миля вздовж всього Куяльницького лиману зареєструвалось 35 учасників, на вдвічі довшу дистанцію 42 милі навколо  лиману - вдвічі більше відчайдушних спортсменів. Географія учасників забігу теж розширюється: окрім України, Білорусії, Молдови, Росії  для участі в ультра марафоні  також прибули бігуни з Італії, Польщі, Словаччини та Нідерландів (всього 106 чоловік).

Приємно відмітити що Красносільська громада була представлена на кожній дистанції: Андрій Тур та Валерій Дубовенко  пробігли 21 милю, а Володимир Шеремета  та  Андрій Тимчак подолали 42 милі. Переможцями на дистанції 21 миля стали Сергій Чалик (м. Дніпро)  та Рангаєва Ганна          (м. Чорноморськ).  На вдвічі довшій дистанції перемогу здобули одесити Олег Бімбаш (5годин 12 хвилин) та Вікторія Бондаренко (5 годин 50 хвилин)