Засідання архітектурно-містобудівної ради при відділі містобудування та архітектури виконавчого органу Красносільської сільської ради

Дата: 18.06.2018 18:09

На порядку денному - важливі питання

14 червня в сесійній раді відбулося засідання архітектурно-містобудівної ради при  відділі містобудування та архітектури виконавчого органу Красносільської сільської ради. На якому було розглянуто ряд важливих для громади питань, зокрема:

1.Детальний план території щодо розміщення житлової та громадської забудови на земельних ділянках с. Красносілка Красносільської сільської ради Лиманського району Одеської області (житловий район № 3 згідно ГП с. Красносілка).

Доповідач: Петренко Ніна Олександрівна.

Рецензент: Єрохіна Наталія Олександрівна – заслужений архітектор України, член правління Одеського обласного відділення «Національна спілка архітекторів України».

2.Детальний план території щодо розміщення житлової та громадської забудови на земельних ділянках с. Красносілка Красносільської сільської ради Лиманського району Одеської області (житловий район № 4 згідно ГП с. Красносілка).

Доповідач: Петренко Ніна Олександрівна.

3.Детальний план території щодо розміщення житлової та громадської забудови на земельних ділянках с. Красносілка Красносільської сільської ради Лиманського району Одеської області (житловий район № 5 згідно ГП с. Красносілка).

Доповідач: Петренко Ніна Олександрівна.

4.Детальний план території земельної ділянки для  розміщення Центру безпеки громадян в с. Красносілка Лиманського району Одеської області»

Доповідач: Петренко Ніна Олександрівна.

У нараді взяли участь: перший заступник голови Красносільської сільської ради Архірій М.М., начальник відділу містобудування та архітектури, голова ради Каплінський В.Ю., начальники та фахівці управлінь та відділів сільської ради