Про затвердження проекту детального плану території щодо розміщення житлової та громадської забудови на земельних ділянках с. Красносілка Красносільської сільської ради Лиманського району Одеської області (житловий район № 3 згідно ГП)

Дата: 27.06.2018 19:52

ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ

ЛИМАНСЬКИЙ РАЙОН

КРАСНОСІЛЬСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

«26» червня 2018 року                 село Красносілка                    № 1023– VII

На підставі рішення Красносільської сільської ради від 13.07.2016 № 227-VII «Про надання дозволу на розробку детального плану території щодо розміщення житлової та громадської забудови на земельних ділянках с. Красносілка Красносільської сільської ради Лиманського району Одеської області (житловий район № 3 згідно ГП)» (зі змінами),  керуючись вимогами ст. ст. 19, 20, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року N 555, проект детального плану території пройшов громадські слухання.

Відповідно до пункту 42 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 12 Закону України «Про основи містобудування», враховуючи рекомендації архітектурно-містобудівної ради при відділі містобудування та архітектури виконавчого органу Красносільської сільської ради, Красносільська сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити проект детального плану території щодо розміщення житлової та громадської забудови на земельних ділянках с. Красносілка Красносільської сільської ради Лиманського району Одеської області (житловий район № 3 згідно ГП).
  2. Відділу містобудування та архітектури виконавчого органу Красносільської сільської ради:
    1. 1 Протягом встановленого законом строку забезпечити оприлюднення матеріалів даної містобудівної документації та цього рішення;
    2. 2 Забезпечити розміщення матеріалів зазначеного детального плану території у загальнодоступному місці приміщення сільської ради.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, будівництва, земельних відносин, екології та раціонального природокористування (голова Прудніков К.В.).

Сільський голова               підпис                 М.П. Майдебура