Масовий захід «Літні звичаї та обряди»

Дата: 17.07.2018 19:21

14 липня на базі Іванівського будинку культури відбувся масовий захід «Літні звичаї та обряди».

Захопливе народознавче дійство привернуло увагу не лише жителів Красносільської об’єднаної територіальної громади, а й мешканців сусідніх сіл, і навіть, обласного центру.

Кожен глядач по-волі ставав учасником свята, найменші шанувальники поринули у казковий світ, де на них чекала постановка лялькового театру «Ще раз про Червону Шапочку». Бажаючі навчитися власноруч виготовляти ляльку-мотанку, отримали урок від майстра традиційної народної ляльки Лариси Харченко (м. Одеса). На креативно оформленому майданчику дружно сусідили: виставка робіт вихованців студії образотворчого мистецтва КЗ «Центр художньо-естетичного виховання», тематичні фотозони, ігрові та розважальні зони, імпровізована сцена та дигустаційні намети.

У концертній програмі взяли участь місцеві самодіяльні артисти: вокальні ансамблі «Водограй» (художній керівник Марія Нагалко) «Медіанта» (художній керівник Ганна Кондратьєва), танцювальний колектив «Фатин» (художній керівник Надія Джигова). Гарного настрою додав виступ столичного скрипаля Олександра Шевченка.

У ході свята відбувся конкурс найкращих господинь по приготуванню каші. Всього було представлено 7 різновидів цієї страви. Члени журі оцінили кулінарні здібності майстринь і віддали пальму першості Калмакан Ніні Петрівні, яка приготувала гречану кашу з овочами.

Яскравим подарунком для підлітків стала участь у шоу наукових чудес.

Завершилося народознавче дійство розіграшом лотереї та святковою дискотекою.