Перший дзвоник в Красносільській ОТГ

Третього вересня в усіх навчальних закладах Красносільської об’єднаної територіальної громади пролунав Перший дзвоник.
   Цього року пороги закладів освіти Красносільської ОТГ переступили  1071 школяра, а 150 першокласників  вперше почули мелодію шкільного дзвоника, який  покликав до Нової української школи – безмежної Країни знань, можливостей, дитячих мрій.  Особлива увага цього року приділена учням 1-х класів, яких очікують зовсім інші умови, створені відповідно до Концепції «Нова українська школа».   Це і оснащення в класній кімнаті  навчальних осередків, і конструктори «LEGO» – «Шість цеглинок», які заохочуватимуть дітей до навчання та розвиватимуть їхні творчі здібності, і новенькі парти, комп'ютери та інша необхідна оргтехніка.
    Представники Красносільської сільської ради завітали з подарунками від сільського голови до кожного навчального закладу.
   Найбільший освітній заклад відвідали  голова Красносільської громади, Майдебура М.П.  та  перший заступник голови Архірій М.М. Які вручили кожному учню дизайнерські щоденники, а першокласникам - яскраві пенали та  багато інших подарунків . Виступаючи перед учнями, батьками та вчителями, голова Красносільської територіальної об’єднаної громади   побажав шкільній родині,  щоб роки навчання  були найщасливішими  та найрадіснішими  в їх житті, щоб вони були безхмарними та мирними, успішного здобуття освіти, добробуту та злагоди.

Вітаємо всіх із початком вдалого підйому сходинками знань і бажаємо нових досягнень і перемог!