10-ий ювілейний «Кубок Красносілки»

Дата: 17.09.2018 14:11

16 вересня у Красносільці відбулися 10-ті ювілейні відкриті легкоатлетичні змагання «Кубок Красносілки» з нагоди Дня фізичної культури та спорту України. Ювілейний кубок зібрав рекордну кількість учасників – 146 з них 70 – це любителі бігу з Красносільської об’єднаної громади. Наймолодші учасники долали  500м і 1 км у самому  центрі села . Дорослі стартували біля сільської ради та бігли мальовничим колом вздовж узбережжя цілющого Куяльницького лиману дистанції  6 км (1 коло) та 11 км (2 кола). З нагоди 10-річного  ювілею Красносільською сільською радою було прийняте рішення збільшити кількість вікових категорій до 10 у чоловіків і 10 у жінок та збільшити призовий фонд змагань. Церемонію нагородження проводили сільський голова Майдебура Микола Петрович та його перший заступник Архірій Марина Миколаївна. Вони привітали всіх присутніх зі святом та відзначили грамотами та грошовими винагородами найкращих спортсменів Красносільської ОТГ. Всі учасники молодших вікових груп одержали солодкі подарунки. Кожен  учасник забігу отримав пам’ятну грамоту зі своїм результатом, переможцям і призерам було вручено грамоти, медалі, кубки та грошові винагороди. Окремими призами головою сільської ради  було відзначено наймолодших учасників Шеремету Лізу та Варварука Іллю, яким нещодавно виповнилось лише 7 років та найстаршого бігуна  Сушкова Ігоря 77 років. Бігова спільнота високо оцінила рівень підготовки та проведення 10-го ювілейного «Кубка Красносілки».