4-й Кубок України з легкої атлетики серед ветеранів

Дата: 30.09.2018 21:39

Знай наших!

29-30 вересня у місті Чорноморськ  відбувся 4-й Кубок України з легкої атлетики серед ветеранів. Команда Красносільської громади вперше була представлена на змаганнях  такого високого рівня. Наші досвідчені легкоатлети дуже вдало виступили у особистому заліку. Поліщук Олександр Дмитрович, тренер ФК «Гільдендорф», у віковій  категорії  70+ посів 1 місце на дистанції 100 метрів, Харицький Олег Миколайович, вчитель фізичної культури Іванівської школи, у віковій категорії 30+ посів 2 місце на дистанції  100 метрів та 1 місце на 1500 метрів.  Дубовенко Валерій та Шеремета Володимир посіли перші місця на 5000 метрів у категоріях 35+ та 40+ відповідно. Судьїна Лариса Іллівна була найкращою у своїй віковій групі на дистанції 5000 метрів та третьою на цій дистанції у загальному рейтингу серед жінок. Вітаємо наших атлетів, бажаємо нових  вдалих виступів, міцного здоров`я та спортивного довголіття.