Герої не вмирають!

30 вересня жителі Красносільської об’єднаної територіальної громади схилили голови перед світлою пам’яттю Сергія Клемешева, який загинув 1 жовтня 2017 року поблизу села Богданівка Волновахського району Донецької області.

Вшанувати пам’ять героя і підтримати батьків та рідних захисника Батьківщини прийшли побратими, друзі, односельці.

Зі словами вдячності за виховання сина-героя до батьків загиблого Сергія -  Клемешевих Лілії Вікторівни та Сергія Івановича – звернувся сільський голова Майдебура М.П.: … «Мужність Сергія, обов’язково повинна служити людям нагадуванням про те, що ми в неоплатному боргу перед ним, і перед тими солдатами і офіцерами, які боронять крихкий східний кордон України. Вічна слава Герою!» - сказав очільник громади.

По завершенні реквієму та духовної служби відбулася церемонія покладання квітів до могили Сергію Сергійовичу Клемешеву. Герої не вмирають!