Кубок з футболу пам`яті загиблого в зоні АТО нашого односельця Сергія Клемешева

1 жовтня на спортивному  майданчику Красносільської школи відбувся  Кубок з футболу  пам`яті загиблого в зоні АТО нашого односельця Сергія Клемешева . Змагалися збірна команда  учнів Красносільської школи та команда працівників  Красносільської сільської ради. Матч виявився цікавим та безкомпромісним. Після першого тайму команда сільської ради мала мінімальну перевагу  1:0. У другому таймі  після голів Чайчука Максима, учня 8-А класу,  та одинадцятикласника Білого Данила команда школярів вийшла вперед. Але на останніх хвилинах команда сільської ради зуміла зрівняти рахунок 2:2 після основного часу. Тож переможців визначали у серії післяматчевих пенальті. Футбольну лотерею, завдяки блискучій реакції голкіпера Михалевича Артура (10 клас) виграла команда учнів Красносільської школи. Команди отримали медалі, переможці - пам’ятний кубок, всі учасники матчу - задоволення від гри та спілкування в неформальній обстановці.