Круглий стіл під назвою “Культурне розмаїття Південної України - вагомий чинник європейської інтеграції”

За ініціативи Управління культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини Одеської обласної державної адміністрації на базі національної наукової бібліотеки (м.Одеса) 4-5 жовтня було проведено круглий стіл під назвою “Культурне розмаїття Південної України - вагомий чинник європейської інтеграції”. Красносільска об’єднана територіальна громада була представлена спеціалістами Управління культури, молоді, спорту та туризму,  які покликані опікуватися питаннями краєзнавства на теренах нашої сільської ради. В ході круглого столу були розглянуті актуальні проблеми історичного, етнологічного краєзнавства Одещини та шляхи їх вирішення.