Дата: 11.10.2018 17:15

Дорога Красносільська громадо!

У переддень свята прийміть найщиріші вітання з Днем захисника України! Днем Українського козацтва! Покровом Пресвятої Богородиці!

14 жовтня вписано в календар української історії, як день захисника України. Цей день для усіх нас водночас урочистий та радісний, але разом з тим скорботний і сумний.

Захисники України сьогодні – учасники бойових дій є прикладом реального, дієвого патріотизму для кожної чесної людини і свідомого громадянина, наочним свідченням єдності всіх поколінь нашого народу.

Захист України – це праця, покликання і присяга самому собі всього українського народу: волонтерів, медиків, військових, мирних громадян, які підтримують армію. Саме в цьому сила наших захисників: сила робити те, що іноді здається неможливим, спільна сила нескореності і перемоги!

Від усіх депутатів Красносільської сільської ради та від себе особисто бажаю усім захисникам України доброго здоров’я та бадьорості духу. Мирного неба над головою усім нам! Нехай Пресвята Богородиця береже нашу громаду і всю Україну під своїм Покровом!

З повагою,

сільський голова Красносільської сільської ради