Благодійна акція «Зігрій солдата»!

За ініціативи  очільників Красносільської  сільської  ради Майдебури М.П.,  Архірій М.М. та начальника Управління освіти, Марченко В.О. проведена благодійна акція «Зігрій солдата». З метою підтримки воїнів АТО, для 92-ї  та 56-ї  бригади,  жителями громади, педагогічними  та учнівськими  колективами закладів освіти були зібрані теплі речі та ліки. Посилку передали  через волонтера-«кіборга»  Дубину  Михайла.

Вдячні всім, хто відгукнувся за небайдужість до захисників Батьківщини. Маємо надію, що воїни відчують тепло не тільки від одягу, а й від наших молитов за них, думок, хвилювань!

Сподіваємося, що наша участь в акції стане запорукою мужності, відваги для наших українських захисників, придасть їм більше віри у перемогу, приблизить до очікуваного миру і ще раз нагадає про те, що ми чекаємо їх повернення живими і неушкодженими.