Змагалися інтелектуали

Дата: 17.10.2018 15:39

12 жовтня в рамках святкування Дня захисника України у будинку культури військової частини відбулась чергова (четверта) гра Чемпіонату Красносільської об’єднаної територіальної громади з «Що? Де? Коли?» під патронатом сільського голови Майдебури Миколи Петровича. У грі взяло участь 10 команд нашої громади. З нагоди свята до Чемпіонату було включено ще дві нові команди: «Зв`язківець» - команда військової частини А3783 та «Козаки» - команда Центру художньо-естетичного виховання Красносільської сільської ради. До останнього запитання  точилася запекла боротьба, особливо за 1-2 та 3-4 місця – адже перша трійка команд отримує призи від голови сільської ради. І лише останнє запитання визначило переможців та призерів. Третю сходинку посіла команда «Трилер» капітан – Костів Олеся Володимирівна, у команди вчителів Красносільської школи «Позитив»( капітан - Заноза Наталя Анатоліївна) -  «срібло»,  і перемогу, а з нею і перехідний кубок, вдруге поспіль одержала команда «Гільдендорф» (капітан – Муренець Станіслав). Найкращим гравцем жовтня став гравець команди «Трилер» - Павло Олту, який традиційно  отримав  сову, грошову винагороду та можливість позмагатися за звання найкращого гравця року у фіналі. І вже у грудні ми визначимо переможців та призерів другого Чемпіонату Красносільської ОТГ з «Що? Де? Коли?» та найкращого гравця 2018 року! Приєднуйтесь до гри і ви ще можете стати найкращим гравцем 2018 року!!!