На гостини… до військової частини

12 жовтня 2018 року військова частина, що дислокується в селі Красносілка провела день відкритих дверей. Вперше за історію незалежної України, з демонстрацією військової техніки.

Дата проведення заходу була вибрана не випадково, адже саме в ці дні ми відзначаємо свято Покрови Пресвятої Богородиці, День Українського козацтва та День захисника України.

З усією серйозністю і відповідальністю військові підійшли до організації заходу: завчасно було оновлено стенди, плакати, підготовлено та виставлено бойову техніку, змонтовано імпровізовану сцену, фотозони, організовано майданчик для проведення спортивних змагань, забезпечено роботу польової кухні, словом, господарі постаралися на славу.

В зазначений день о 14:00 військова частина гостинно відчинила свої двері для усіх охочих, а їх виявилося чимало – учні та вчителі навчальних закладів об’єднаної територіальної громади, працівники установ, організацій, депутати сільської ради, представники громадськості.

Протягом чотирьох годин тривало спілкування професійних захисників України  з цивільними громадянами. В ході зустрічі було багато приємних моментів: голова Красносільської сільської ради Майдебура Микола Петрович вручив відзнаки кращим військовослужбовцям, автор інтернет-сторінки зробила безліч історичних фотознімків, ансамбль барабанщиків своїм вдалим виступом додав гарного настрою усім присутнім, прихильники спорту змагалися у «Козацьких забавах» і отримували подарунки, меломани насолоджувалися творами у виконанні Віталія Вегерчука та Руслана Латія, а кульмінацією свята став виступ колективу «9 ВАЛ» вокальної студії Центру художньо-естетичного виховання.